Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir

Taichi Panda Hileli Mod Apk Uygulama indir

Dokunmatik gerçekğe dikkat çekmek için tasarlanan bir apk RPG android oyun türü!”

Kılıcını hazırla ve çılgın, büyülü ve gizemli yaratık orduları ile savaş oyunu oyna ve efsane olmak için aksiyon ve mavera dolu yolculuğa hazır mısın? Taichi Panda Apk indir android oyunları heyecan verici aksiyon, macera PC oyun kalitesinde 3D grafikler ve tüm vücut hareket yakalama teknolojisi ile işlenmiştir.

Kısaca Taichi Panda Hileli Mod Apk indir oyun hakkın da bilgi verelim.

Apk oyun android telefon ve tablet için download ettikten sonra, android oyun indir açıp kuruyoruz. Kurma işlemi bittikten sonra apk oyun açılıyor ve öncelikle sizi ilk 6 levele kadar android oyunları yönlendirmesi ile geçiyorsunuz. Burada size çeşitli görevler vererek bu görevleri tamamlamanızı istiyor. Siz görevlerin içerisin de bulunan arenalar da mevcut elinizde ki silah oyunu ile savaş yaparak bu görevleri tamamlıyorsunuz.

Sonrasın da açılan harita da bulunan görevlere kendiniz giderek orada ki buluna arenalar da savaş oyunu oynayarak silah ile kazanmaya çalışıyorsunuz. Harita da her kazandığınız savaş oyunu sonrasın da sizlere 3 yıldız verecek. Bu yıldızları toplayıp 9 yıldız yaptığınız da ayrı bir ödül kazanacak, 18 yıldız yaptığınız da başka bir ödül ve 27 yıldız yaptığınız da hem bölümü tamamlıyorsunuz hem de ayrı bir ödül alıyorsunuz.

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir android uygulamaları içerisinde bulunan harita da isterseniz başka ödüllerin bulunduğu yerlere giderek buralarda silah oyunu ile savaş yaparak güzel ödüller kazana bilirsiniz.

Taichi Panda Apk indir

Taichi Panda Apk indir

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir android oyun da en önemli olan kısım ise güç kısmıdır.(PODER) şeklinde yazan yer. Bu yerde sizin gücünüzün ne kadar olduğunu gösteriyor. Apk oyun indir savaş oyunu kazanmaya başladığınız da sizlere elmaslar veriyor. Bu elmasları kesinlikle ilk bölümler de harcamayın, sonradan bu elmaslara ihtiyaç duyacaksınız. Çünkü bu elmaslar sayesinde sizlerin savaş oyunu gücünü artıracak kıyafetler alacaksınız.

Android oyunları içerisinde bulunan mağaza bölümüne giderek sizleri gireceğiniz arenalarda savaş ve silah gücünüzü artıracak kıyafetler satılıyor ve bu kıyafetleri apk indir uygulaması içerisinde sadece elmaslar ile alabileceksiniz.

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir oyununda sizlere verilecek günlük görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

Apk oyun indir uygulaması içerisinde özelliklerinizi geliştire bileceğiniz kısım PET kısmı. Buradan petlerinizi geliştireceksiniz. Level atladıkça bu özellik içerisin de bazı özellikler aktif olacak. Dikkat etmeniz geren en önemli unsur ise, level sayınız ve petlerinizin aynı olmasına dikkat edin.

Etkinlik mağazasından farklı özellikte eşyaları satın alabilirsiniz. Bu eşyaları almak için Rün ekle/Dayanıklılık bölümünden savaş meydanlarına inerek burada gireceğiniz android oyunları kazanmanız gerekmektedir.

Güç kazanmak için başka bir alternatif yöntem ise, Hazine bölümüne giderek burada bulunan süresi dolan Hazineleri ve ya Defineleri ücretsiz yağmala sekmesine tıklayarak sizlere ücretsiz olarak güç ürünleri verecektir.

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir Karakterleri:

 1. 6 farklı karakterden ilki Silahlı Soyguncu

 2. Asesim Avcısı diğer bir güçlü karakater.

 3. Büyücü 1

 4. Büyücü 2

 5. Taichi Panda

 6. Avenger yeni katılan güçlü bir karakter.

Taichi Panda Apk indir android uygulama programın da büyük savaş oyunu meydanların da 50×50 binek havyalar ile oynamanız gerekiyor. Binek hayvanları apk oyun indir programın da ise almak çok zordur. Harcamalarınıza dikkat ederek bu hayvanları satın alabilir ve ya yapacağınız strateji ile gireceğiniz savaş oyunu kazanmanız gerekmektedir.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 44,2 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.9

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Snail Games USA Inc

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: taichipandahileli29mod-indirapk.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Taichi Panda Hileli Mod Apk indir BENZER İÇERİKLER
Taichi Panda Hileli Mod Apk indir YAPILAN YORUMLAR