Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TeamViewer for Remote Control – Android Telefon ve Tabletten Bilgisayarınızı Kontrol Edin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android işletim sistemli bir cihaza sahipsiniz ve kimi zaman evdeki bilgisayarınıza nbağlanmanız gerekiyor, işte tam bu noktada TeamViewer size yardımcı oluyor. TeamViewer nedir diye soracak olursanız kısacası uzak masaüstü bağlantısı kurmanıza yarayan bir uygulama.

TeamViewer ekibinin Android kullanıcılarına özel çıkarttığı uygulama sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz bilgisayara kolayca bağlanabilir, sorunları çözebilir, dosya aktarımı yapabilirsiniz. Bunun için sadece karşı bilgisayarın size verdiği TeamViewer ID’si ve şifre yeterli. Windows, Mac veya Linux tüm bu işletim sistemlere sahip bilgisayarlara bağlanabileceğiniz Teamviewer Android uygulaması ile dosya transferinin yanı sıra uygulamanın sunduğu çoklu dokunma desteğiylede hızlı bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tam klavye kontrolü sayesinde CTRL, ALT, Windows gibi özel tuşları Android cihazınızda da görebilir, yüksek güvenlikli bu uygulama sayesinde hiçbir şekilde güvenlik zaiyatı yaşamazsınız. Android 2.1 ve üzeri tablet ve telefonlarda çalışabilen uygulama için gereken tek şey internet bağlantısı.

TeamViewer Kullanımı:

Öncelikle uygulamayı hem Android cihazınıza hemde Windows/Mac veya Linux işletim sistemli bilgisayarınıza yükleyin. Ardından bilgisayarınızda ve Android cihazınızda Teamviewer uygulamasını çalıştırarak bilgisayarınızda yer alan ID ve Şifre kısımlarını telefonunuzdaki bağlantı kısmına yazarak uygulamayı başlatın.

TeamViewer for Remote Control Ekran Görüntüleri:

TeamViewer for Remote Control 1 TeamViewer for Remote Control 2 TeamViewer for Remote Control 3

TeamViewer for Remote Control Video İnceleme:

TeamViewer for Remote Control Kullanıcı Yorumları:

Fikret Tekmen: çok iyi bilgisayarınızdan anlık bir şey bakmak istediniz ve dışardasınız hemen açın bakın, iyi değil diyenlere inanmayın

Serkan Kuyucu: Güzel program ama bu ıd ve bilgisayar senkronize olayı biraz daha basit hale gelebilir. Büyüteç daha geniş hale gelebilir?! Bence.

Semih Gül: Programdan cokmemnunum fakat baglandigim bilgisayarda müzik çalıyorsa aynen cihaza aktarıyor. Bu cok güzel birsey fakat hem fazladan veri kullanmaya sebep oluyor hemde cok yavaşlatıyor bağlantıyı. Bu yüzden 1 yıldız kınıyorum. Bilen varsa ne şekilde kapatıldığını yardımcı olursa çok sevinirim.

Barış Aksu: Mesela bilgisayar birsey indirirken disariya ciktigimda, bu uygulama ile download bitince bilgisayarimi kapatabiliyorum.

Soner Beyazıt: Bu programın yanında ‘Wake On Lan’ programında kullanın, böylece uzaktan yönetmek istediğiniz bilgisayarı istediğiniz zaman açabilirsiniz. Wake On Lan kullanmasını bilmeyenlere yardimci olabilirim.

TeamViewer_for_Remote_Control_8_0_1055 indirAPK.com ]

TeamViewer for Remote Control – Android Telefon ve Tabletten Bilgisayarınızı Kontrol Edin BENZER İÇERİKLER
TeamViewer for Remote Control – Android Telefon ve Tabletten Bilgisayarınızı Kontrol Edin YAPILAN YORUMLAR