Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Telefonumu Bul Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefonumu Bul Apk indir

Telefonumu Bul Apk Uygulama indir

Bu android uygulama indir programı sadece özel bir kullanım içintasarlanmış bir apk uygulama programıdır. Telefonumu Bul Apk indir kaybolan cihaz, çalınan cihaz ve ya bir yerde unuttuğunuz android telefonunuzun ve tabletinizin yerini bulmak ve hırsızlık için yapılmış güzel bir apk indir programıdır. Telefonumu Bul Apk indir android apk indir programı hiç kimseye farkettirmeden android telefonunuzun yerini tesbit edeceksiniz. Artık sizin cihazınızı çalan ve ya şaka yapmak isteyen kişilerin işi zor artık. Telefonumu Bul Apk indir uygulama programının bir çok özelliğinden faydalana bilirsiniz. Bu özelliklerden bazıları, faaliyeti algılama , android telefonunuzun ve tabletinizin gerçek zamanlı konum izleme, cihazınızın bulunduğu ortamın ses-video izleme, uzaktan kayıt ve bir çok özelliği bulunur.

Telefonumu Bul Apk indir Nasıl Çalışır:

 • Android telefonunuza veya tablet bu apk indir uygulama programıdownload.

 • Cihazınızdan gmail hesabınızı kullanarak bu android uygulamayı açınız.

 • Artık android telefon ve tabletinizin arka plan da apk uygulama çalışmaya başlayacak.

Android uyugulama programını kullanmak için yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Öncelikle kendi android telefon ya da tablete TrackView yükleyin. Sonra bu android cihaz takip etmek istediğiniz, başka ( Windows PC , Smartphone , tablet vs )TrackView yükleyin. Bu cihazlarda kayıp veya çalıntı telefonunuzu bulmak için, kendi android telefon ve tabletiniz de ki gibi aynı gmail hesabı kullanarak TrackView apk uygulama programına giriş yapınız. Artık hangi durumda telefonunuzun kaybolması veya hırsızlar tarafından çalınması durumun da, hemen bu cihazlardan ve ay diğer android telefondan çevrim içi olup olmadığını bileceksiniz. Her hangi biri telefonunuzu ve ya tabletinizi kullanıyorsa bu apk indir uygulama programı sayesin de yakayıp telefondan uyarı mesajları alabilirsiniz. İsterseniz diğer cihazlardan kayıp ve ya çalıntı android telefonunuzun yerini izlemek veya ses ve video ile ortam dinlemesi ve görüntüsünü izleyebilirsiniz. Telefonumu Bul Apk indir android apk indir programı sayesin de çalınan ve ya kaybolan cihazınızı uzaktan ses ve ya video kaydı yaparak telefonu çalan kişiler hakkın da delil olarak video klipler kaydedebilirsiniz. Bu anti hırsızlık için çok güçlü bir araçtır .

Telefonumu Bul Apk indir

Telefonumu Bul Apk indir

Ayrıca gibi diğer kullanım senaryoları için TrackView yüklü telefonunuzu kullanabilirsiniz : ev güvenlik , aile üyeleri , hırsız önleme , video izleme , bebek izleme, dadı ve izleme vb evcil hayvan izlemek , araç takip .

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Telefonumu Bul Apk indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 8.6 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.7.3-fmp

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: TrackView

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Family Locator Device Manager_v1.7.3-fmp_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Telefonumu Bul Apk indir YAPILAN YORUMLAR