Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Temple Run 2 Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Android cihazların en çok oynanan ve indirilen oyunlarında olan temple run serisinin 2 oyunu ile sizlerle.

Temple Run 2 oyununda yepyeni ve otantik ve etkileyici ortamlar korkunç yaratıklar zorlu engeller ve tabiki bitmeyen zorlu bir kaçış sizi bekliyor.

Temple Run 2 Apk indir oyunun da yapılan yeni eklemelerle çeşitli kahramanlarımız mevcut. Bunlardan bazıları hızlı koşucu Hüseyin Bolt ve Noel Baba gibi karşımıza çıkıyor.

Temple Run 2 yapılan yeni değişikliklerden biri ise oyun esnasında kaçmamıza yardımcı olan maden arabaları da mevcut, bunları kullanarak kaçışımızı hızlandırıyoruz.

İlk oyun ve daha sonra çıkan türevlerinin ardından beklenen oldu ve harika grafikler ve büyüleyici manzaralarla süslü kaçış sizleri her açıdan tatmin edecek seviyede.

Bu kaçışa hemen başlamaya ne dersiniz?

 

Temple Run 2 Apk indir BENZER İÇERİKLER
Temple Run 2 Apk indir YAPILAN YORUMLAR

 • Subway India Game APK indir | APK indir – Android Uygulama indir – Oyun indir
  3 sene önce

  […] olan bu android apk indir oyunu Subway India Game APK indir çeşitli kullanıcılarının ”Temple Run 2 Apk indir” gibi oyunlardan farklı başka oyunlar istedikleri için apk indir kullanıcılarının […]

 • Sonic Dash APK indir | APK indir – Android Uygulama indir – Oyun indir
  3 sene önce

  […] apk indir uygulama sevenlere yeni bir oyun daha. Temple Run 2 apk indir oyunu gibi yine sonsuz bir koşu, hız, strateji, aksiyon ve macera dolu çok güzel bir […]

 • yusuf
  5 sene önce

  Güzel afferin