Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Bad Cat Şerokoş APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

The Bad Cat Şerokoş APK indir

The Bad Cat Şerokoş APK indir flimini izlediğimiz ve bu afacan yaramaz kedimizin, flash player apk indir oyunu gibi görsel olarak hazırlanmış bir animasyon oyunu. Android telefonlar ve tabletler için apk oyun olarak hazırlanmış olan The Bad Cat Şerokoş APK indir uygulaması animasyon filminin kaliteli grafik efektlerinin yansıtıldığı [ apk indir ]oyunda Şerafettin karakterimizin afacan oğlu {Tacettin’in android apk indir} programının kötü karakteri Çizer tarafından haince hazırlanmış bir strateji ile kaçırılıyor. The Bad Cat Şerokoş APK indir oyunun da Tacettin’i kurtarma görevi siz değerli » indir APK « kullanıcılarına veriliyor.

The Bad Cat Şerokoş APK indir uygulama oyununu anlatan kısa bir tanıtım olayın perde arkasını gösteren bir girişin ardından, The Bad Cat Şerokoş APK indir babamız olan Şerafettin İstanbul damların da koşuşturarak başlıyoruz.

The Bad Cat Şerokoş APK indir

The Bad Cat Şerokoş APK indir

Bir çok oyun indir sitesinde karşımıza çıkan bu android oyun içerisin de karakterimizin filminde de tanıdığımız o meşhur sesini çıkararak, sinirli bir şekilde son hız koşuyor. The Bad Cat Şerokoş APK indir kedimizin karşısına uygulama programına yerleştirilmiş karakterimizin koşmasını engelleyen sabit engeller ve bunların yanı sıra yaşlı teyze, elin de silah olan amca gibi engelleyici başka faktörler de çıkıyor.

Android uygulama içerisine yerleştirilmiş bu engelleri geçmek için ya üzerinden atlıyor,yada altlarından kayarak geçiyor veya uçan kuş dostumuzdan yardım alıyoruz.

The Bad Cat Şerokoş APK indir oyunun da bölüm hızlı geçebilmek için enerjimiz korumak için apk oyunda havaya atılan balık ve şişeleri de almamız hedefimize ulaşmamız için enerjik olmak önemli. Sağ üstten takip ettiğimiz bar dolduğunda Tacettin’e ulaşmış oluyoruz ancak barı doldurmak çok kolay olmuyor.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

The Bad Cat Şerokoş APK indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 40 mb
  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 1.0
  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri
  • Apk Uygulama Sunan: Anima Istanbul
  • Apk Uygulama Dil: Türkçe
  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
  • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir

The Bad Cat Şerokoş APK indir YAPILAN YORUMLAR