Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Pirate Caribbean Hunt Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

The Pirate Caribbean Hunt Apk indir

Okyanuslar da korku salan ve denizlerin en müthiş korsanı olmaya indir Apk oyun sitesinin sizler ücretsiz olarak sunduğu Android apk indir ile hazır mısınız?

The Pirate Caribbean Hunt Apk indir ile muhteşem adalar ve denizlerin mavi suların da diğer korsanlar ile savaş yapmaya katıl.

Android Uygulama indir ile sana ait korsan filoyu oluştur ve  savaş oyunu oynarken stratejini yap düşmanlarını bozguna uğrat.

The Pirate Caribbean Hunt Apk indir ile oyuna başla, küçük korsan gemi ile görevleri yerine getir. Savaş ve görevleri tamamlamaya başlayınca hazine ve paraları alarak büyük korsan gemileri satın al. Onlara silah, top, mühimmat yükle. Silah oyunu gemin için önemli; yüzen bir top kalesine çevirmen için bolca para biriktir. Flash player apk ile savaş gemilerine okyanus adalarında senin bayrağını çektiğin gemin ile bu sular da yüzdür.
Derin denizlerde kazanacağın
savaşlardan elde edeceğin büyük hazine ve ödüller ile silah ve toplarını kişiselleştirmeleri kullanarak gemilerini ve silahlarını geliştir.
The Pirate Caribbean Hunt Apk indir Yeni korsanlık tekniğinin yanı sıra topçu atışlarını ve yelkenli gemi nasıl kullanılır düşmanlarına göster. Android oyunları geliştirmeleri sayesinde kaptanlık ve korsanlıkta ki hünerlerini arttır,düşmanlarının gözlerine korku sal.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

The Pirate Caribbean Hunt Apk indir özellikleri

Apk Uygulama Boyut: 38MB

Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 3.0

Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: 2.3.3 ve üzeri

Apk Uygulama Sunan: Home Net Games

Apk Uygulama Dil: Bir çok dil desteği

Apk Uygulama Lisans: ücretsiz

Apk Uygulama Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir

Apk Uygulama Dosya Türü: Apk, APK indir

Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir

The Pirate Caribbean Hunt Apk indir YAPILAN YORUMLAR