Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Weather Channel – Android için Türkçe Günlük ve Haftalık Hava Durumu Uygulaması + Widget

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

20 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile oldukça popüler hale gelen The Weather Channel, sunduğu hava durumu özelliklerinin yanı sıra Türkçe dil desteği ilede beğenimizi fazlasıyla kazanmayı başardı.

200’e yakın meteoroloji uzmanı ve oldukça gelişmiş TruPoint teknolojisinin gücünden yararlanan The Weather Channel, en doğru hava durumu bilgilerini bölgesel veya harita üzerinden seçtiğiniz noktalara göre verebiliyor. Uygulamayı kurduğunuzda ilk olarak konum taraması yaparak bulunduğunu yeri tesbit eden ardından hava durumu bilgilerini ve güneşlimi yağmurlumu karlımı gibi bilgileri ekranınıza getirebilen uygulama saatlik, günlük ve 10 günlük hava durumu bilgilerinide gösterebiliyor. Sık ziyaret ettiğiniz yerleri uygulama içerisine kaydederek gitmeden önce hava durumunu kolayca kontrol edebilir, yerel tahminler ve popüler videolar kısmı sayesinde hava durumu bilgilerini video olarak izleyebilirsiniz. Türkçe arayüze sahip olan The Weather Channel‘ın kullanımıda oldukça kolay.

Ana ekranında hava durumunu göstermek isteyenler için 1×1, 2×2 ve 4×1 widget desteğide sunan bu uygulama standart hava durumu uygulamalarına nazaran bir adım önde gibi.

ARTILAR

Ücretsiz

Türkçe dil desteği

10 günlük hava durumu bilgisini gösterebilme

Farklı mekanlar ekleme ve otomatik konum bulabilme

Kullanışlı Widgetler

EKSİLER

Arama kısmı daha da geliştirilmeli

The Weather Channel – Ekran Görüntüleri:

The Weather Channel 2 The Weather Channel 3 The Weather Channel 4

The Weather Channel 5 The Weather Channel 6 The Weather Channel 7

The Weather Channel – Video İnceleme:

The Weather Channel – Kullanıcı Yorumları:

Enzel Ferah: program çok iyi,tahminler isabetli,günlük haftalık saatlik tahminler çok iyi.widget ta iyi.hava durumu ihtiyacını gayet iyi karşılıyor.

Bayram Has: Widget ler daha düzgün olabilirdi.mesela widgetlere yerel saatler eklenebilir ve secilen konumlar arası gecis, ekran kaydırma yoluyla yapılabilirdi.yinede güzel.

Erbil Kaya: Daha önce int. sitesinden takip ediyordum çok doğru tahminler veriyor uygulamasının yapılması çok iyi olmuş.

Ayhan Bağlar: Uygulama guzel, tahminleri dogru ama en buyuk eksikligi tasarim eksikligi. Hicbirsey kullanicinin kontrolunde degil ve widgetler daha cok gelistirilmeli.

İNDİRME LİNKİ

[ The Weather Channel indirAPK.com ]

The Weather Channel – Android için Türkçe Günlük ve Haftalık Hava Durumu Uygulaması + Widget BENZER İÇERİKLER
The Weather Channel – Android için Türkçe Günlük ve Haftalık Hava Durumu Uygulaması + Widget YAPILAN YORUMLAR