Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Transformers Earth Wars Android Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Transformers Earth Wars Apk indir

Transformers Earth Wars Apk Uygulama indir

Efsane Transformers karakterleri bir kez daha dünyayı Decepticon’ların elinden kurtarmak için geri döndüler!

İyilerin kötüler ile savaş oyunu oynadıkları bu dünya da, insanlığın korucuları Autobot insanlığı yok etmek isteyen Decepticon’lara karşı ellerinde ki bütün silah oyunu yeteneklerini ve strateji kabiliyetlerini ortaya koyarak aksiyon ve macera dolu bir serüvene başlıyorlar. Bu aksiyon ve macera dolu serüven de iyilerden mi? yoksa kötülerden mi? olacaksın. Film olarak gişe rekorları kıran bu android oyunları klasik bir versiyonu olan iyiliğe karşı kötülüğün savaşı. Android telefon ve tablet için tasarlanan bu dijital apk indir versiyonunda, Transformers Earth Wars Apk indir android oyununda bütün dünyadaki orduların komutanları bir taraf seçmeli, TRANSFORMERS android oyun karakterleriyle bir savaş takımı kur ve dünya için yapılacak bu savaş oyunu içerisin de yerini al ve savunma hazırlıklarına başla.

Transformers Earth Wars Apk indir

Transformers Earth Wars Apk indir

Muhteşem RPG karakterleri sayesin de çok güzel bir android apk indir oyunu oynamaya hazırmısın. Apk rpg oyun karakterleri Autobotlar : Optimus Prime, Grimlock, Bumblebee,Jazz,Drıft, Decepticon: Megatron, Fracture, Steljaw ve Starscream’i de dahil olduğu bir birinden farklı silah donanımlarına sahip 40 muhteşem Robot arasından seçim yaparak TRANSFORMERS android apk oyun karakterlerinden gerçek takımını kur!

Fantastik 3D görsel grafikleri ve efektleri, android uygulama programındaki rpg karakterlerine hayat veriyor; onlara galeride göz atın!
Online olarak oynayabileceğiniz android uygulamaları multiplayer sayesinde, dünyada ki diğer apk oyuncularıyla sohbet ve ittifak özelliklerini konuşabilir, çoklu oyuncu android uygulama deneyimi Transformers Earth Wars Apk indir oyununa değer katıyor!
Tarafını seç, savaş senin elinde!
Ya Autobotlardan olacaksın, yada Decepticonlardan seçim senin.
Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Transformers Earth Wars Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 72 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.29.0.13336

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.2 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Backflip Studios, LLC

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Transformers Earth Wars_v1.29.0.13336_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Transformers Earth Wars Android Apk indir BENZER İÇERİKLER
Transformers Earth Wars Android Apk indir YAPILAN YORUMLAR