Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Türkiye Texas Poker Android Apk – Android için Boyaa Poker Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünya çapında ilklerin poker oyunu olan Boyaa Texas Poker yani türkçe adıyla Türkiye Texas Poker ,yüksek ekran ve oyun kalitesiyle oyunu daha zevkli hale getiriyor! Boyaa Texas Poker yeni arayüzü, ekran yapılandırmaları ve HD kalite görüntüsüyle sizlere gerçek casino keyfini ve eğlencesini ücretsiz olarak sunuyor.

Türkiye Texas Poker‘de günlük görev ve aktivitelerden her gün yüz binlerce chip hediyesi alarak uzmanlarla oynayıp zekanızı ve kalitenizi ispat edebilirsiniz. Uzmanlara meydan okumanın zamanı geldi. Tek yapmanız gereken inrdirme butonunu tıklayarak Türkiye Texas Poker Android Apk ‘ yı android telefonunuza yada android tabletinize yüklemek.

Oyun Resimleri:

Türkiye Texas Poker Android Apk – Android için Boyaa Poker Oyunu BENZER İÇERİKLER
Türkiye Texas Poker Android Apk – Android için Boyaa Poker Oyunu YAPILAN YORUMLAR

  • Fatma Şahin Tetik
    4 sene önce

    Türkiye teksas poker hesabım bilmediğim bi nedenden dolayı süresiz kapatılmış uzun süredir oyuna giremiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda hesabım nasıl açılabilir acaba

  • Aytekin Şahin
    5 sene önce

    Benim chip biriktirdiğim şikâyeti olmuş ve hesabım süresiz dondurulmuş…birkere hesabıma bakıp banada sorsaydınız yalan ihbar olduğunu kolaylıkla çözerdiniz böyle birşey asla yapmadım…yalnız masalarda bazı kişilet şirket olup beni kızdırdıkları için karşılıklı küfürlü yazışmalarımız oldu ama asıl suçlu olanlar oyunda kalıyor bizim gibi suçsuz oyuncuları saf dışı bırakarak kendinizi daha çok küçültüyor ve sistemi yanlış kullandırıyorsunuz…lütfen araştırıp bilgi almadan hiç kimseyi oyundan atmayın inanın kaybeden sadece türkiye teksas poker olur.