Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Vertigo Racing Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Vertigo Racing Apk indir

Vertigo Racing Apk Uygulama indir

Klasik araba yarışlarını seven apk indir kullanıcılarına güzel bir araba yarış, android oyunları. Vertigo Racing Apk indir android uygulamaları hız, aksiyon, macera ve araba yarışı, strateji ile yapılmış muhteşem grafik efektleri ile oynayacağınız bir apk oyun.

Vertigo Racing Apk indir oyun özelliklerinden kısaca bahsettikten sonra nasıl bir android telefon ve tablet için android oyun olduğunu anlatalım. Vertigo Racing klasik arabalar ile hız ve koordinasyon özelliğine dayalı bir yarış oyunu. Başlangıçta seçeceğiniz yarış arabaları ile apk indir oyununa başlıyorsunuz. Seçeceğiniz etaplar da yarış arabanızı hızla sürmeye başlıyorsunuz. Virajlara geldiğinizde savrulmadan virajı almak ve benzininiz bitmeden yarışı en uzak mesafede bitirmeye çalışmak. Vertigo Racing Apk indir android uygulamaları içerisinde benzin ihtiyacınızı karşılamak için, benzin istasyonları mevcut. Buralardan geçerek benzin eksiğini tamamlayıp, yola devam edeceksiniz.

Her apk oyun başlangıcın da hangi kupada yarış yapacağınızı seçerek o kadar kilo metre gitmeye çalışacaksınız. Hız yaparken uçurumlardan yuvarlanmadan, kayalara çarpmadan sağlam bir şekilde finişe gitmeniz gerekiyor.

Android telefon ve ya tablet ekranın da apk uygulama oyun hakkında bilgileri takip edin. Kaza yaptığınızda yarış arabasının durumunu gösteren sembole iyi bakın yoksa arabanız yolun ortasın da duracak ve yarışı kaybedeceksiniz.

Vertigo Racing Apk indir Versiyonları

Vertigo Racing Apk indir 1.0.4

Vertigo Racing Apk indir 1.0.3

Vertigo Racing Apk indir 1.0.2

Vertigo Racing Apk indir 1.0.1

Vertigo Racing Apk indir 1.0.0

Vertigo Racing Apk indir

Vertigo Racing Apk indir

Vertigo Racing Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 80 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: CHILLINGO

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: vertigoracing100mod-indirapk.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Vertigo Racing Apk indir BENZER İÇERİKLER
Vertigo Racing Apk indir YAPILAN YORUMLAR