Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Video Locker ile Android Cihazınızdaki Videoları Şifreleyin, Gizleyin, Saklayın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Handy Apps tarafından geliştirilen Video Locker ile galerinizdeki videoları gizleyebilir ve şifre koyarak kimsenin bunlara ulaşmamasını sğalayabilirsiniz.

Uygulamayı birçok arkadaş kullanmakta sıkıntı çekebilir bu yüzden bunu anlatarak bu Video Locker hakkında size biraz bilgi vereyim. Kurulumu yaptıktan sonra şifr ekranı karşınıza gelecek buradan en az 4 en fazla 8 karakterli bir şifre oluşturacağız. Ardından aynı şifreyi tekrar yazarak şifre tanımlama işlemini bitireceğiz. Sonrasında ise şifremizi unuttuğumuz durumda hangi adrese mail atmasını istiyorsak onu yazarak Next diyoruz ve artık uygulama kulllanıma açık. Sıra geldi videoları şifrelemeye ve gizlemeye. Bunun için Video Locker farklı bir yol bulmuş. Öncelikle galeriye gelelim ve hangi videoyu gizlemek istiyorsak o videoya Share / Paylaş diyelim ve çıkan seçeneklerden Video Locker’ı bularak Select Folder seçeneği adı altında çıkan klasörlerden birisini seçelim. Private videosu seçersek videolar şifrelenecek ve sadece Video Locker ekranına giriş yapanlar videoyu görebilecekler.

Peki gizlediğimiz bir videoyu nasıl eski haline getirip görünür yapacağız?

Bunuda hemen anlatalım çünkü birçok arkadaş bu kısımları yanlış yaparak videoları siliyor. Video Locker’a giriş yapalım ardından eski haline getirmek istediğimiz videonun üzerine parmağımızı basık tutalım. Gördüğünüz gibi alt kısımda bie menü çıkacak burda en başında kilit işareti var buna basın ve videonunun taşınmasını istediğiniz yeri seçerek Unhide yazan yere basın. Artık videonuz görünür olmuştur.

Video Locker ile Android Cihazınızdaki Videoları Şifreleyin, Gizleyin Saklayın Ekran Görüntüleri:

 

Video Locker ile Android Cihazınızdaki Videoları Şifreleyin, Gizleyin Saklayın Video İnceleme:

Video Locker ile Android Cihazınızdaki Videoları Şifreleyin, Gizleyin Saklayın Kullanıcı Yorumları:

Mustafa Gün: 1 senedir kullanıyorum gercekten super bir program. kotu yorumlara aldanmayın kullanmayı bilmiyorlar.

Hasan Şener: galariden vodeolarimizi saklamak icin Super. Dilersek tekrar galariye kopyalayabiliriz.Ben denedim asla kaybolmadı. Not.hafiza kartina kopyaladim bastan bostu.telofonu kapadim actim Videolarin hepsi hafıza kartindaydi..

Hakan Esen: Bende herhangi bi problem yok bu zamana kadar yapanlarin eline saqlik

Rafet Uyar: Kullanımı gayet iyi malum videoları galeriyi acan es dost arkadasın gormemesi icin birebir 🙂

İNDİR APK

Video Locker – indirAPK.com ]

Video Locker ile Android Cihazınızdaki Videoları Şifreleyin, Gizleyin, Saklayın BENZER İÇERİKLER
Video Locker ile Android Cihazınızdaki Videoları Şifreleyin, Gizleyin, Saklayın YAPILAN YORUMLAR