Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VLC for Android APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VLC for Android APK indir

VLC for Android APK Uygulama indir

Bilgisayarınız da ve ya android telefon ve tabletleriniz de istediğiniz bir multimedya oynaıcısı arıyorsanız VLC media player aradığınız android uygulama indir programıdır. Bu uygulama bir çok video formatını desteklediği için oynatamayacağı hemen hemen hiç bir multimedya dosyası yoktur.

Bu Android apk indir uygulama pr

ogramı VLC for Android APK indir android telefon ve tabletler için olduğunu unutmayın. Android uygulama daha önce milyonlarca insanın VLC masaüstü sürümünü kullanması ve bu programdan memnun kalmaları, apk indir uygulamasının da aynı özellikler taşımasından kaynaklanıyor. Bu VLC for Android APK indir gibi, herhangi bir video ve ses dosyalarını, yanı sıra ağ akışları, ağ paylaşımları ve sürücüleri ve DVD ISO’larını oynayabilirsiniz.

Çeşitli ses dosyalarının bir çok video veya multimedya oynatıcısı tarafından desteklemediği için, bir çok filmi izlemiyordunuz. Artık böyle bir sorununuz kalmayacak. Android apk indir uygulamases formatlarını oynatma, tam bir veritabanı, bir ekolayzır ve filtreler ile, tam bir ses çalar.

VLC for Android APK indir tamamen bütün apk indir kullanıcıları için ücretsiz, apk uygulama indir programı ierisin de hiç reklam yok, uygulama satın alma gibi bir zorlama yok. Tüm kaynak kodu ücretsiz olarak kullanılabilir.

VLC for Android APK indir

VLC for Android APK indir


VLC for Android APK indir Özellikler:

 • Bu android uygulama programının desteklediği video formatları MKV, MP4, AVI, MOV, OGG, FLAC, TS, M2TS, Wv ve AAC de dahil olmak üzere, bir birinden farklı bir çok video formatını desteklenmektedir.

 • Multimedya oynatıcılarının en korkulu rüyası olan codec sorununa da bir çözüm bulunmuş ve ayrı siteleri ile dahil edilmiştir.

 • Bir çok altyazı formatını da desteklemesinden dolayı, altyazı ile ilgili problemleri de çözmüş ve Teletext ve Kapalı Başlıklar destekler.

 • Android telefon ve tabletler için VLC for Android APK indir android uygulama programı bir çok ses ve video dosyaları için oluşturulan bir medya arşivi vardır ve doğrudan klasörlere göz atmanızı sağlar.

 • Sizin aradığınız ve hemen hemen hiç bir sorun yaşayamayacağınız bir multimedya oynatıcı olan VLC for Android APK indir multi-track ses ve altyazı desteği vardır. Bu apk indir uygulama programı video izleme oranını, hacim, parlaklık kontrol etmek için otomatik rotasyon destekler.

VLC for Android APK indir

VLC for Android APK indir


Android için VLC bu kategorilerin erişmesi gereken:
Fotoğraflar / Medya / Dosyalar” senin tüm medya dosyalarını okumak için
Depolama” SD üzerinde tüm medya dosyalarını okumak için kartları
Diğer” ayrıntılar için aşağıya bakınız, Android TV’de çalıştırmak zil, set ve açılan görünümünü görüntülemek, ses seviyesini değiştirmek, ağ bağlantılarını kontrol etmek için.

VLC for Android APK indir İzin Detayları:

 1. Bunun üzerine medya dosyalarını okumak için için, o “USB depolama içeriğini okumak” ihtiyacı

 2. Bu dosyaların silinmesini sağlamak amacıyla, “değiştirmek veya USB depolama içeriğini silmek” ihtiyacı ve mağaza altyazı.

 3. Bu ağ ve internet akışları açmak için “tam ağ erişimi” ihtiyacı vardır.

 4. Bir video izlerken uyku … Telefonunuzu önlemek için “uyku telefon önlemek” ihtiyacı vardır.

 5. Bu “ses ayarlarınızı değiştirin” ihtiyacı sırayla ses düzeyini değiştirmek için.

 6. Bu sizin ses zil sesini değiştirmek için izin vermek için, “sistem ayarlarını değiştirme” gerekir.

 7. cihazın bağlı olup olmadığını izlemek amacıyla “görünümü ağ bağlantıları” ihtiyacı ya da değil, gizlemek için akış parçaları.

 8. Bu açılır menüsünü başlatmak için “diğer uygulamalar üzerine çizmek”. ihtiyacı

 9. Bu kontroller hakkında geri bildirim vermek için “titreşim kontrol” ihtiyacı vardır.

 10. Bu “başlangıçta çalışmasını” sadece Android TV başlatıcısı ekranda öneriler ayarlamak gerekiyor Android TV sürümü ile kullanılır.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

VLC for Android APK indir özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 15.9 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.0.2

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.2.ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Videolabs

 • Apk indir Dil: ingilizce

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: VLC for Android_v2.0.2_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

VLC for Android APK indir YAPILAN YORUMLAR