Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WiFi Mouse HD – Android Tablet/Telefonu Fare ve Klavye Olarak Kullanın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android tablet veya telefonunuz varsa artık fare klavye bozuldu derdinden kurtulacaksınız. WiFi Mouse HD uygulaması sayesinde bilgisayarınızı android telefonunuz sayesinde kolayca kontrol edebilir ve dilerseniz klavye kontrol kısmına geçerek android cihazınızı klavye olarak kullanabilirsiniz.

WiFi Mouse HD dahili araçları ile bilgisayarı kontrol etme konusunda birçok konuda size yardımcı olacak. Bilgisayarınızın klavye faresi bozulduysa sakın üzülmeyin bu uygulamayı hemen bilgisayarınıza kurun ve android cihazınızdan bilgisayarı kontrol etmenin keyfini çıkartın. İster klavye ister fare isterseniz medya yöneticisi tüm bu işlemlerin hepsini WiFi Mouse HD tek uygulama üzerinden yapmanızı sağlıyor. Windows, Linux ve MAC ile uyugmlu çalışan bu uygulama WiFi üzerinden aldığı sinyallerle bilgisayarı kontrol etmenizi sağlıyor.

WiFi Mouse HD’nin özelliklerinden dikkat çekenleri sayacak olursak; Fare cursorünü hareket ettirebilme, sol ve sağ tıklama yapabilme, orta fare tuşu sayesinde kaydırma işlemi yapabilme, uzaktan klavye giriş ile bilgisayarınızı klavye ile kontrol edebilme, PC ve MAC için farklı tuş kombinasyonları (ctrl,alt,windows,caps lock, alt gr vb.) uygulama bağlangıcında otomatik bağlanma.

Windows’un XP/Vista/Windows 7/Windows 8 sürümleriyle uyumlu çalışan WiFi Mouse,Linux Ubuntu ve Mac OSX sürümleriyle çalışabiliyor.

Kurulum hakkındaki detaylar aşağıda.

WiFi Mouse HD – Android Tablet/Telefonu Fare ve Klavye Olarak Kullanın Ekran Görüntüleri:

WiFi Mouse HD 1 WiFi Mouse HD 2

WiFi Mouse HD 3 WiFi Mouse HD 4

[ WiFi Mouse HD 1.7.3 indirAPK.com ]

Mouse Server (Windows)

Mouse Server (MAC OSX)

Mouse Server (Ubuntu Linux)

Kurulum:

Öncelikle verdiğimiz linkten APK dosyasını indirip ANDROİD tablet veya telefonunuza kurun. Ardından yukarıda yer alan bilgisayarınıza kuracağınız dosyalardan sisteminize uygun olanı seçip onuda bilgisayarınıza kurun. İki uygulamayıda çalıştırak Auto Connect kısmına basarak artık Android cihazınızda bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz.

Not: Her iki cihazdada Wi-Fi bağlantısının açıl olduğundan emin olun.

WiFi Mouse HD – Android Tablet/Telefonu Fare ve Klavye Olarak Kullanın BENZER İÇERİKLER
WiFi Mouse HD – Android Tablet/Telefonu Fare ve Klavye Olarak Kullanın YAPILAN YORUMLAR

 • ATA
  6 sene önce

  gercekten calısıyoe harıka tskler

 • Onur Mustafa
  6 sene önce

  Program açıklamasında denmiş ki: Eğer fareniz veya klavyeniz bozulmuş ise bu programı bilgisayarınıza yükleyin. Bilgisayarın faresi bozulmuş ise nasıl yükleyebilirim ki. Açıklama bir kere yanlış, düzeltilmesi gerekiyor.

 • mertcan
  7 sene önce

  sakın bunu kaldırma admin paralı olursada kaldırma çok güzel bir uygulama