Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Xtralogic Remote Desktop Client – Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Xtralogic tarafından geliştirilen ve Android marketteki kategorisindeki en iyi programlardan birisi olmayı başaran Remote Desktop Client, birçok işletim sistemine sahip bilgisayarlarla uzak masaüstü bağlantısı kurmanıza olanak sağlıyor.

Google Android platformunu kullanan bir akıllı telefon veya tabletiniz varsa eğer internet üzerinden bir bilgisayara bağlanmanız çok kolay. Xtralogic Remote Desktop Client size uzak masaüstü bağlantısı kurmanıza ve aynı zamanda fare ve klavye kontrolü sağlamanıza olanak sağlıyor. Microsoft’un dahili masaüstü istemcisi ile bilgisayara bağlanabilen uygulama, bilgisayarınızın ekranını otomatik olarak akıllı telefon veya tabletinizin ekranına göre boyutlandırır.

Uygulamanın özelliklerini listeleyecek olursak:

VNC protokolü desteği, Windows 8 işletim sisteminde Multi-Touch desteği, Basit Bağlantı ile port yönlendirme ve yapılandırma ihtiyacı ortadan kalkar, Otomatik ekran sığdırma, SSL/TLS koruma, Android cihazda eksik olan klavye ve fare özelliklerini otomatik ekleme, Bilgisayar ve Android cihaz arasında dosya transferi, Görüntüyü yakınlaştırma ve uzaklaştırma, Ana ekran kısayolları, 32bit ve 64 bit Windows desteği, Uluslararası klavye seçeneği, Çoklu uygulama desteği ile bağlantı kesilmeden başka uygulamalarıda kullanabilme.

Xtralogic Remote Desktop Client‘in desteklediği işletim sistemleri: (Bunlardan bazılarına otomatik bağlanmakta bazıları için ise bilgisayara Xtralogic sitesinden bağlantı uygulama yüklemek gerekmekte.)

Windows Server 2000, Windows XP Professional, Windows XP Media Center Edition, Windows Server 2003, Windows Vista Business, Ultimate ve Enterprise, Windows Server 2008, Windows 7 Professional, Ultimate ve Enterprise, Windows Server 2008R2, Windows XP Home, Windows Vista Home, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Premium

Mac OS – Linux

Xtralogic Remote Desktop Client – Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurma Programı Ekran Görüntüleri:

Remote Desktop Client 1 Remote Desktop Client 2 Remote Desktop Client 3

Remote Desktop Client v4.0.1 indirAPK.com ]

Xtralogic Remote Desktop Client – Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurma Programı BENZER İÇERİKLER
Xtralogic Remote Desktop Client – Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurma Programı YAPILAN YORUMLAR

  • Çağdaş
    7 sene önce

    ben bu programı kullanmaya başladığımda android market TR de açık değildi. 2010 yılından bu yana kullanıyorum. her kuruşuna değer, harika bir program. mouse pointer süper, parmak ucunuz ile nişan almanıza gerek yok, parmağınızdan farklı bölgede çalışıyor. ctrl+ tuş kombinasyonları da harika çalışıyor. shift ile basılı tutup belli miktar dosya seçebiliyorsunuz. bağlantınız yavaşsa renk derinliğini düşürebilirsiniz. 3g olan her yerde akıllı telefonunun üzerinden işinizi görebilirsiniz. vcenter a bağlanıyorum mesela elektrik kesilmiş ups mail atıyor bana ben 5 dakika içinde kapanacağım diye.. hemen tık tık kapatıyorum sunucuları uzaktan. sonra güvenlik gidip düğmelerine basıyor. hayat kurtaran bir program. RDP Client üzerine başka tanımam hiç uğraşmayın alın gitsin. sunucu listenizi de kaydediyorsunuz istediğiniz an bağlanırsınız. parola girmekle de uğraşmazsınız. saygılar..