Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yandex Browser – Android Tarayıcı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yandex, geçtiğimiz aylarda Lamborghini ödüllü masaüstü tarayıcısını tanıtmıştı. Yandex.Browser olarak adlandırılan bu tarayıcı şimdi ise Android işletim sistemli cihazlar içinde yayınlandı.

Basit ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çeken Yandex Browser, adresi tam olarak girmeseniz dahi hangi adrese ulaşmak istediğinizi anlayabiliyor. Dahili arama özelliğinide içerisinde barındıran bu tarayıcı ile fazladan tıklamalara elveda diyeceksiniz. Sayfa yükleme hızını olabildiğince arttıran Yandex Browser bu özelliği ile oldukça dikkat çekmek istiyor. Akıllı ana ekranı sayesinde sık ziyaret ettiğini sitelere kolayca ulaşabileceğiniz tarayıcıda akıllı sekme kontrolü yer alıyor ve bu sayede sekmeler arasında geçiş yapmak çok daha kolay hale geliyor. Mobil sürümü olmayan siteleri mobil sürüm şeklindede gösterebilen Yandex Browser, sesle arama desteğide sunuyor.

Yandex tarafından geliştirilen Turbo teknolojisi bu mobil tarayıcıyada entegre edilmiş ve bu sayede web sayfalarının içeriklerini sıkıştırrarak hızlı bir şekilde açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Son olarak Yandex.Browser güvenlik korumasınıda içerisinde barındırıyor ve bu sayede zararlı sitelerden ve virüslerden sizi koruyabiliyor.

Yandex Browser – Android Tarayıcı Ekran Görüntüleri:

Yandex.Browser 2 Yandex.Browser 3

Yandex.Browser 4 Yandex.Browser 5

Yandex Browser – Android Tarayıcı Kullanıcı Yorumları:

Kadir Candere: Gerçekten diğer tarayıcıların aksine hızlı bir açılışı var bu bir artı. Henüz fazla incelememe rağmen gayet kullanışlı bir arayüze sahip. Diğer bütün tarayıcıların bütün özelliklerini bir arada bulundurması onu bir numara olmaya çok hızlı bir şekilde yükseleceğini gösteriyor. Eğer dikkatimi çeken birşey olursa mesajımı güncelleyeceğim.

Rahman Uysal: Nezamandir bekliyordum. Insallah hizlidir 🙂

Emre Gül: Yeterince hızlı, yeterince kullanışlı ve yeterince görsel açıdan iyi.

İNDİR APK

[ Yandex Browser indirAPK.com ]

Yandex Browser – Android Tarayıcı YAPILAN YORUMLAR

  • yandex
    6 sene önce

    Yandexi bilgisayardada kullanıyoum androiddede çok güzel ve hızlı bir tarayıcı.