Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

30 Day Fitness Challenge Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

30 Day Fitness Challenge Apk indir

30 Day Fitness Challenge Apk Uygulama indir

Yaz geliyor herkes artık forma girmeye çalışıyor. Bunun için de gerekli gereksiz bir çok diyet ve egzersiz hareketler yapıyorlar. Kendiniz bilinçsiz yapacağınız bu diyet ve egzersiz hareketlerin sonuçları bazen istediğiniz gibi olmuyor. Egzersizler, herkes tarafından evde, iş yerinde, parkta istenilen vakitte yapılabilir. Bu sizin ile paylaştığımız android apk uygulama indir programı Profesyonel fitness hocası (eğitmeni) tarafından hazırlanan 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi, sizin bu apk indir uygulama programı ile formunuzu ve sağlığınızı geliştirmeye bilimsel ve profesyonel olarak yardımcı olur. 30 Day Fitness Challenge Apk indir uygulama programı sayesin de gelişiminizi sürdürün, müthiş sonuçlar alacaksınız.

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi, yapacağınız egzersiz kurallarını ve programlarını tamamıyla gözeterek, sizin egzersiz yoğunluğunuzu yavaş yavaş artırır, böylece android uygulama indir programı ile günlük antrenmana kolaylıkla bağlı kalabilirsiniz. 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi, formda kalmanıza ve etkin ve sağlıklı biçimde kilo vermenize büyük ölçüde yardımcı olacak. Android telefon ve ya tabletinize download edeceğiniz program sayesinde nerede olursanız olun 30 Day Fitness Challenge Apk indir her zaman yanınızda olacaktır.

30 Day Fitness Challenge Apk indir Özellikler

 1. Kayıt eğitim ilerleme otomatik olarak

 2. Her gün zorluklar alarak size hatırlatmak

 3. Canlı Video kılavuzu

 4. Egzersiz yoğunluğunu artırmak adım adım

 5. 30 gün abs meydan

 6. 30 gün tam vücut meydan

 7. 30 gün popo meydan

 8. Sosyal medyada arkadaşlarınla paylaş

30 Day Fitness Challenge Apk indir android apk uygulama indir programı ile orada abs, popo ve uygulamada tam vücut hareketi zorlukları vardır ve her artılarını yeni başlayanlardan 3 seviyeye ayrılmıştır. Program sayesin de kendiniz için en uygun egzersiz hareketlerini bulacaksınız. Şimdi sadece 30 gün bu egzersiz hareketlerine dayanın ve bunları yapmaya başlarsınız ve 30 gün sonra, siz sadece o fiziksel koşulları bulabilir, ama aynı zamanda duygusal ve zihinsel koşullar değişti.

30 Day Fitness Challenge Apk indir

30 Day Fitness Challenge Apk indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

30 Day Fitness Challenge APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 8.5 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.5

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: NorthPark.Android

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: 30 Day Fitness Challenge_v1.0.5_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

30 Day Fitness Challenge Apk indir YAPILAN YORUMLAR