Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

3DMark – 3D Performans Test ve Benchmark Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarlarda dünyanın en popüler test programlarından birisi olmayı başaran 3DMark, şimdi Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerimizde. Android cihazınızı birçok kritere göre test eden 3DMark, bu teste göre bir performans raporu çıkartıyor ve bu rapora göre cihazınızın hızını 3D grafik işleme yeteneğini puanlıyor.

3DMark hakkında bilinmesi gerekenler:

Android dünyasının en popüler benchmark programı

– 1000 den fazla android cihaz ile uyumlu

– Hızlı bir şekilde Android, iOS, ve Windows RT cihazları puanlarına göre karşılaştırabilirsiniz

– Uygulama içerisinde yer alan Ice Storm Extreme testi ile en yeni Android cihazların ne kadar dayanıklı olduğunu görün.

3DMark APK – Android 3D Performans Test ve Bechmark Programı Ekran Görüntüleri:

3DMark apk 1 3DMark apk 2

3DMark apk 3 3DMark apk 4

3DMark APK – Android 3D Performans Test ve Bechmark Programı Video İnceleme:

3DMark Kullanıcı Yorumları:

Samet Özgül: Bekleniyordu ve sonunda geldi. Şimdi donanım üreticileri ve akıllı telefon üreticileri hatta yazılımcılarının referans alarak çıtayı yükseltmek isteyecekleri ayrıca rekabeti arttıracak alanında en iyisi ve güvenilir olan bu program biz son kullanıcıya büyük yarar sağlayacaktır diye düşünüyorum. Saygılar.

Onur Şendere: Benim gibi mobil cihazları yakından inceleyen ve test eden kişiler için kayda değer bir değerlendirme noktası. Burak Şenses: 10545 aldi… 1080p olmadigi extreme mode skoruna bakmak yanlis olur. Ama gordugum kadariyla mevcut 1080p cihazlar cok hizli eskiyecek. Erken ciktilar piyasaya, anlayana!!!

Barış Seven: Yeni oyuncağımız sonunda çıkmış 🙂 ( Galaxy S2 telefon normal hızlarda Android 4.1.2 XWLSH – Omega v21 ) Ice Storm(v1.1) puanı: 1577 Graphics: 1337 Physics: 4228 Graphics Test 1: 4,2 fps Graphics Test 2: Physics test: 13,4 fps Demo: 9,4 fps Ice Storm Extreme’i test etmeye gerek duymadım zaten daha zorlu bir test üst seviye tablet ve donanımlar için anlamlı olabilir. Sonuçlarınızı yazın. Yazılım güncellendikçe daha stabil ve doğru sonuçlar alınabilecek muhtemelen. Galaxy S2 sonuçları: (1,2 ghz A9 2 cpu ve Mali 400 MP4 gpu ile daha iyi puanlar almalıydı. 10.000 puan alan telefonların donanım ve Full HD çözünürlüğü ile karşılaştırırsak 480*800 çözünürlüğünde daha iyi olmalı diye düşünüyor insan. Ya tüm telefonlarda aynı çözünürlükte test yapılıyor – ki böyle bile olsa 1577 puan yine az- ya da yazılım şuan için her telefonda verimli çalışmıyor. Güncellemeler bu yüzden önemli olabilir. Amma da ciddiye alıyoruz böyle programlar bağımlılık yapıyor onca yıldan sonra eğlence için bile olsa onca şeyi indirip üşenmeden test yapıp buraya yazıyoruz, yazınız 🙂

Şafak Gökten: Tamam güzel bi benc ama pc de çalıştırmıyorum ki bu indirme boyutu ne böyle

[ 3DMark indirAPK.com ](APK+OBB)

3DMark – 3D Performans Test ve Benchmark Programı BENZER İÇERİKLER
3DMark – 3D Performans Test ve Benchmark Programı YAPILAN YORUMLAR