Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Accupedo – Pedometre Android için Adım Sayar Uygulama ve Widget

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için Türkçe dil destekli bir adım sayar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Corusen LLC tarafından geliştirilen Accupedo – Pedometre sayesinde adımlarınızı sayın, Widget ile attığınız adımları ana ekranda görün ve adım sayar kayıt sistemi ile günlük haftalık ve aylık takiplerinizi gerçekleştirin.

Birçoğumuz günlük ne kadar attım attığımızı ve buna göre ne kadar kalori harcadığımızı merak ederiz. Accupedo Pedometre adlı uygulama ise bize bunların hepsine tek bir uygulama üzerinden ulaşmamızı sağlıyor. Yürüdüğümüz kilometre, yaktığımız kalori, o anki hızımız, kaç dakikadı yürüdüğümüz ve en önemlisi doğru bir şekilde attığımız adım sayısını Accupedo sayesinde takip edebiliyoruz. Uygulama sunduğu farklı boyutlardaki widgetler ile bize aynı zamanda kolay erişimde sunuyor. Atılan adımlardan tutun gidilen mesafe ve yakılan kaloriye kadar yine pekçok şeyi burdan görebiliyoruz. Accupedo’nun bir diğer güzel tarafı ise Günlük, Haftalık, Aylık ve hatta Yıllık adım sayılarımızı uygulama içerisine kaydetmesi.Günlük hedeflenen adımlarımızı böylece takip edebilir aylık ve yıllız bazda kendimize bir adım sayar istatistiği çıkartmasını sğalayabiliriz.

Accupedo – Pedometre Android için Adım Sayar Uygulama ve Widget Ekran Görüntüleri:

Accupedo - Pedometre 2 Accupedo - Pedometre 4

Accupedo - Pedometre 5 Accupedo - Pedometre 6 Accupedo - Pedometre

Accupedo – Pedometre Android için Adım Sayar Uygulama ve Widget Video İnceleme:

Accupedo – Pedometre Android için Adım Sayar Uygulama ve Widget Kullanıcı Yorumları:

Kadir Pembe: Güzel bir uygulama, doğruluk oranı yüksek

Ali Dertsiz: Ya guzel bir uygulama ama ekran kapandigi zaman islem duruyor. Bir cozum bulunursa iyi olur. Galaxy ace

Pınar Başarır: Gayet güzel. Elde ve pantalonun ön cebine hata yok denecek kadar az, fakat arka cepte yanlış sayıyor. Bu arada çok fazla pil harcıyor ve cihaz çok ısınıyor.

Ali Turkuaz: Hassasiyeti kendinize göre ayarladığınızda en doğru sonucu bu program veriyor, diğerlerine göre daha başarılı.

Salih Uysal: Amacına uygun en başarılı app. Bu tebrikler yapanlara. Kilo , adım ölçüsü tam girin en doğru sonuçlara ulaşın. Ancak şarji emiyor 1 günde bitiyor 3 gün giden şarj.

İNDİRME LİNKİ

Accupedo Pedometer Adim Sayar indirAPK.com ]

Accupedo – Pedometre Android için Adım Sayar Uygulama ve Widget BENZER İÇERİKLER
Accupedo – Pedometre Android için Adım Sayar Uygulama ve Widget YAPILAN YORUMLAR

  • akin
    6 sene önce

    glaxy minide tatminkar calisiyor. sarj durumu cokta kotu degil.
    tesekkurler