Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Flash Player v11.1 – Android İçin Flash Player APK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (150 rating, 35 votes)
Loading...

Adobe firması tarafından hazırlanan ve indir apk tarafından sizlere sunulan Android için Adobe Flash Player‘ı kullandırmayacak. Android 4.0.x üstü versiyonlar için flash desteği kalkacak. Bunu markette Flash Player uygulamalarının kalkmasından yada mevcut olanların hiçbir işe yaramadığından anlamışsınızdır.

Peki bizler Android telefonlar için hazırlanan Android Uygulama indir 4.0x versiyon ve üstü sistem yüklü android telefonumuzdan Flash Player oynatıcılı bir siteden film seyredemeyecek yada Android APK indir gibi Oyun indir sitesi nden indir diğimiz basit Flash oyunların olduğu bir sitede oyun oynayamayacakmıyız ? Tabiki de tüm bu işlemleri gerçekleştirebileceğiz.

Android Uygulama indir gibi sitelerden indirdiğimiz uygulama için şunu ayrıca belirtmek isterim. Android cihazında Google Chrome tarayıcısı kullananlar Android oyunları, apk oyun, gibi oyunları yada android oyun indir, android download gibi Adobe Flash Player gerektiren hiçbir uygulamayı açamayacaklardır. Anlatacaklarım Google Chrome kullanmayanlar içindir.

Android 4.0.x için Adobe Flash Player v11.1.115.69

linkinden android apk dosyasını indirin. İnen install_flash_player_ics.apk dosyasını bulup yükleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra artık telefonunuz Flash desteğine kavuşmuş olacaktır.

Notlar: Google Chrome tarayıcısında bu işlemleri yapsanız dahi Flash desteği alamayacaksınız. Bu sebeple daha önceki yazılarımızdan olan Dolphin Browser ‘ ı android cihazınıza kurarak webde gezinme hızınızı arttırabilir ve Flash içeren sitelerde tüm içeriği görüntüleyebilirsiniz.

Adobe Flash Player v11.1 – Android İçin Flash Player APK BENZER İÇERİKLER
Adobe Flash Player v11.1 – Android İçin Flash Player APK YAPILAN YORUMLAR

 • Dolphin Browser Express – Android Için En İyi Tarayıcı | APK Indir – Android Uygulama Indir – Oyun Indir
  4 sene önce

  […] görüntüleyebileceksiniz. Bu özelliği kullanabilmek için daha önce yayımladığımız Adobe Flash Player yazımızı gözden […]

 • Dolphin Browser Express – Android için En İyi Tarayıcı « Android APK İndir – Download
  5 sene önce

  […] görüntüleyebileceksiniz. Bu özelliği kullanabilmek için daha önce yayımladığımız Adobe Flash Player yazımızı gözden […]

 • yalcin
  6 sene önce

  Tesekkurler

 • Adobe Flash Player v11.1 – Android İçin Flash Player APK – Depo Android
  6 sene önce

  […] firması Android için Adobe Flash Player‘ı kullandırmayacak. Android 4.0.x üstü versiyonlar için flash desteği kalkacak. Bunu […]

 • sdfsdf
  6 sene önce

  paket ayrıştırılırken hata (apk yükleme hatası)