Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Reader – Android PDF Açma ve Okuma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 rating, 5 votes)
Loading...

Adobe Reader ile güvenilir bir şekilde PDF dosyalarınızı görüntüleyebilir, pdf dosyalarınızı okurken aynı zamanda yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi işlemlerinizi halledebilir, pdfnin dilediğiniz yerine not yapıştırabilir, metin ekleyebilir, serbest çizim yapabilir veya kendi imzanınız herhangi bir kısma kaydedebilirsiniz.

Adobe Systems tarafından geliştirilen ve Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile tablet ve telefonlarınızda PDF uzantılı e kitapları ve dosyaları kolayca açabilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Şifre korumalı belgeleri dahi açabilen bu uygulama ile PDF formlarıda doldurabilir dilerseniz istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. Adobe Reader‘ın sunduğu kolaylıklardan bahsedecek olursak; PDF arşivi oluşturabilme ve daha önce üzerinde çalıştığınız PDF leri görüntüleyebilme, belirlediğiniz bir kelimeyi PDF üzerinde arayabilme, kolay ve kullanışlı seçme ve kaydırma modları, kolay yakınlaştıma fonksiyonu (cimcik) Gece modu ile gözleriniz yorulmadan PDF görüntüleyebilme,

Acrobat.com ile cloud bağlantısı kurabileceğiniz Adobe Reader‘da bu sayede masaüstü bilgisayarınızda oluşturduğunuz arşivlere ulaşabilir, istediğiniz her yerden PDF arşivinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adobe Reader, Türkçe dahil olmak üzere toplam 15 farklı dil desteği sunuyor. (Danca Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Çekçe)

Adobe Reader – Android PDF Açma ve Okuma Programı Ekran Görüntüleri:

Adobe Reader 1 Adobe Reader 2 Adobe Reader 3

Adobe Reader – Android PDF Açma ve Okuma Programı Kullanıcı Yorumları:

Apl Eren: Bende sorunsuz calisiyor bankadan gelen ekstrerde açılıyor

Mehmet Çorum: Her yönüyle süper amA extreleri acmiyor onun için qpdfyi kullanın ama gazete vs için bunu kullanın

Serkan Uyar: 20 den fazla program denedim, kimi reklam veriyor, kimi zooom yapınca kelimleri kaydırıp ekrana orurtmutor. En kralı bu program. 5 yıldızı hakediyor.

Hakkı Özcan: Çok güzel çok işe yarıyor.Telefonum Trident A2000 pdf’leri sorunsuz baçıyorum.Teşekkür ederim çok faydalı 5 Yıldız

Mürsel Bertay: Normalde butun pdf dosyalarini acsbiliyorum. Ancak diger arkadaslarinda belirttigi gibi bankalardan gelen .pdf dosylarinin icini bos gosteriyor. Bu gelen ekstre ile mi alakali yoksa reader bunu cozemiyor mu? Bilen arkadaslar var ise yardimci olurlarsa sevinirim.

Adobe Reader 10.5.2 indirAPK.com ]

Adobe Reader – Android PDF Açma ve Okuma Programı BENZER İÇERİKLER
Adobe Reader – Android PDF Açma ve Okuma Programı YAPILAN YORUMLAR