Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Advanced Mobile Care ile Android Tablet ve Telefonunuzu Hızlandırın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Advanced Mobile Care uygulamasını açar açmaz cihazınızı tek bir dokunuşla hızlandırabileceğiniz, tabletlere özel arayüzü ile tabletlerde de sorunsuz kullanabileceğiniz ve kaybolan android cihazınızı kolayca bulabileceğiniz söyleniyor ve gerçekten de böyle işte detaylar…

Yüzde yüz Türkçe dil desteği sunan Advanced Mobile Care uygulamasını android işletim sistemli tablet veya telefonunuza kurduktan sonra sizden ilk olarak tarama yapmanızı isteyecek. Bu tarama ile hem virüsler hemde android cihazınıza zarar verebilecek veya kişisel bilgilerinizi başkalarına aktaracak özellikteki malwareler bulunacak. Arayüzü ile oldukça başarılı olduğunu söyleyebileceğimiz bu uygulama özellikle cihazımızda kurulu olan uygulamalar üzerinde gelişmiş bir tarama yaparak bizden gizli herhangi bir iletişim kurup kurmadığını bulabiliyor.

Advanced Mobile Care ile oyunlarda Android cihazınızı hızlandırın.

Oyun Hızlandırıcı özelliği ile cihazınızı en iyi duruma getirerek en yüksek oyun deneyimini size sunmaya çalışıyor. Başlat dediğiniz an sisteminizde bu uygulamanın bulduğu oyunlardan birisini açarak oyunlarda ne derece iyi bir iş çıkarttığını görebilirsiniz. Eğer tüm oyunları bulmazsa oyun ekle seçeneğinden dilediğiniz oyunları bulabilir ve takılan Android cihazınızda rahatça oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Advanced Mobile Care’in sunduğu diğer özellikler ise:

 • Uygulama Yönetici
 • Pil Koruma
 • Görev Sonlandırıcı
 • Gizlilik Danışmanı
 • Gizlilik Kitleyici
 • Hırsızlığa Karşı Koruma
 • Bulut Sunucuya Yedekleme

Özellikle görev sonlandırıcı ve Pil koruyucu araçlarını çok sevdiğimizi belirtelim. Görev sonlandırıcı ile arkaplanda çalışan uygulamaları dilediğiniz gibi kapatabilir, pil koruyucu sayesinde kalan batarya ömrünüzü görerek batarya sürenizi Pil Koruyucuyu açık yaparak arttırabilirsiniz.

Advanced Mobile Care ile Android Tablet ve Telefonunuzu Hızlandırın Ekran Görüntüleri:

Advanced Mobile Care 1 Advanced Mobile Care 2

Advanced Mobile Care 3 Advanced Mobile Care 4

Advanced Mobile Care ile Android Tablet ve Telefonunuzu Hızlandırın Kullanıcı Yorumları:

Kadir Uçar: Son güncellemeden sonra telefon şarjdayken batarya seviyesini yanlış gösteriyor ayrıca uygulama yöneticiyede girdiğimde uygulama kapanıyor bunlar dışında uygulama iyi ama bunlarada bi el atılmalı.

Ali Güvenç: Yeni sürümde Türkçe, Tablet ve Cep için düzeltilmiş. Uygulama Yöneticisi çökmesi düzelmiş. Concorde Silver Edition’a artık yüklemek mümkün. Birkaç yeni fonksiyon ile 4/4 lük bir uygulama olur. İleride yıldız yetmeyecek.

Tuna Çakır: Program mükemmel. Tek hatası var. Dosyalar topluca kilitlenebiliyor ama topluca kilitleri çözülmüyor. Eğer gizlediğimiz dosyalardan istediğimizi seçip çözebilsek çok iyi olurdu. Ama programa lafım yok. Bu programı yapanlara teşekkürler.

Ahmet Çakır: Hırsızliga karsi olan sistem calisiyor denendi(samsung young/galaxy S3 mini) ama virus bulamiyor.

Semih Kesgin: Arkadaşlar bunu bilgisayarımda 3-4 yıldır kullanıyorum ve çok işimi görüyo. Telefon sürümü çıktığı iyi olmuş

Advanced Mobile Care 3.1 indirAPK.com ]

Advanced Mobile Care ile Android Tablet ve Telefonunuzu Hızlandırın BENZER İÇERİKLER
Advanced Mobile Care ile Android Tablet ve Telefonunuzu Hızlandırın YAPILAN YORUMLAR

 • ali
  7 sene önce

  gizlediğim dosyayı bulamıyorum yardım edin

 • cihan
  7 sene önce

  İns iyidir simdi indiriyorum