Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Age of Darkness 3D APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Age of Darkness 3D APK indir

Age of Darkness 3D APK Uygulama indir

Karanlık 3D Çağı açıklaması

Age of Darkness 3D APK indir 2015 yılının en çok beklenen ve beğenilen aksiyon, RPG android oyunları arasında yerini aldı. Android oyun indir uygulamaFull HD grafik tasarımları ve bir o kadar da ses efektleri ile android telefon ve tablet için geliyor.

Bu android oyunları kategorisinde yarışan, apk indir oyunlar özellikle oyunun görsel gafik, çarpıcı beceri etkileri ve acımasız silah oyunu ve savaş oyunu kombinasyonları için, 2015 yılında başarılı bir RPG oyunu seçildi.
Kısacası, Age of Darkness 3D APK indir karakterler ve görsel efektler ve ilgi çekici aksiyon sahneleri, 120’den fazla yaratıklara karşı yoğun savaşlar verecek macera ve güç burada olacaktır. Android apk oyun başlangıcın da bir karakter seçimi yapıyoruz. Sonra bu karakter ile apk oyun başlıyor. Başlangıçta karşımıza devasa bir boynuzlu kurt adam çıkıyor ve bizim karakterimizi öldürüyor. Sonra bir büyücü gelerek oluşturduğumuz apk oyun indir karakterini canlandırıyor.

Age of Darkness 3D APK indir android oyun içerisin de bulunan ve sizlere yardımcı olacak olan bir çok karakter mevcut. Bu karakterlerin yanlarına giderek hem elinizde bulunan silah yeteneğini geliştiriyor, hem de kendinizin gücünü artırıyorsunuz. Unutmayın karşınıza devasa boyutlar da canavar ve yaratıklar çıkarak onlarla savaş oyunu oynayacaksınız. Bu nedenle android oyunları içerisinde sizleri yönlendirecek komutları ve yazıları iyi takip edin. Kullandığınız silah oyunu kabiliyetlerini geliştirin ve düşmanlarınızı girdiğiniz savaş sırasında tek bir kılıç darbesi ile öldürün.

Age of Darkness 3D APK indir

Age of Darkness 3D APK indir

Sizleri zorlayıcı apk RPG oyun savaşçılarısınız,size bu savaş ta yardımcı olacak cadılar ve suikastçılar. Eliniz de bulundurduğunuz silahlarınızı, güçlendirerek bütün bir bölge kurtarabilecek bir savaş oyunu hazırlıklarını yapmak. Kötülüğün korkunç planlarını ortaya çıkartıp bozmanız gerekiyor. Lütfen kullanın Warrior olarak kuvvet ve mücadele yeteneği herhangi bir savunma yıkmak, ya da zorlu canavarlar arasından görünmeden bir suikastçı olarak ölümcül bir darbe indirin, ya da bir sihirbazdan yardım alarak büyü ile güçlü kalkanlar oluşturarak düşmanları yok edin.

Age of Darkness 3D APK indir Oyun Özellikleri :

 1. 3D grafikler ve muhteşem ses efektleri, aksiyon ve macera dolu apk RPG oyun indir.

 2. 380 Avatarlar ve kahramanlar için 20 benzersiz kanatlar.

 3. Sınırsız kombinasyonları ve aksiyon

 4. 720 arenadan uçarken gökyüzünü ve dünyayı keşfedin

 5. Esnek Otomatik saldırı mekanizması ile perfect benzeri görülmemiş büyük ölçekli gerçek zamanlı savaş oyunu.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Age of Darkness 3D APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 183 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.6.0

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.2 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: MobGame

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Age of Darkness 3D_v1.6.0_indirapk.com.xapk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Age of Darkness 3D APK indir BENZER İÇERİKLER
Age of Darkness 3D APK indir YAPILAN YORUMLAR