Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AndCrypter ile Notlarınızı ve Mesajlarınızı Şifreleyin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Şifreleme dediğimizde kesin aklınıza bir notu veya mesajı şifrelemek gibi birşey gelmiştir. Hayır bu uygulama bunuda yapıyor ama bundan çok daha fazlasınıda sunuyor.

AndCrypter‘ı telefon ve tabletimizde denediğimizde çözmek için biraz uğraştık ve geç olmadan uygulamanın tam olarak ne işe yaradığınız çözdük. Örneğin sevgiliniz var ve ona onu çok sevdiğinizi söylüyorsunuz. AndCrypter adlı Android uygulaması sayesinde bu mesajı hem şifreleyebilir hemde uygulamanın desteklediği farklı bir kod yapısı mesajı yeA+wUDLcYzo/ şeklinde karakterlere çevirir ve bu karakterleri çözmek için yazdığınız şifreyi girmenizi ister. Uygulamanın 4 farklı menüsü bulunuyor Crypt menüsünden yeni bir mesaj/not oluşturabilir ve bu notu mail olarak paylaşabilir, ileti olarak gönderebilir veya facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz. Yazdığınız notu karşı tarafın görmesi için bir diğer menü olan Decrypt menüsünü açarak paylaşına şifreli kodu Decrypt menüsü altındaki yere girerek ve şifreyide giriş yaparak çözebilir.

Save Files menüsü altından kaydedilen notları görebilir, options menüsü altından da AndCrypter hakkındaki ayarları görebilirsiniz.

Gizli mesaj oluşturma uygulamasının paylaş butonuna basarak Metin Mesajı olarak gönderme E- Posta olarak gönderme veya Anlık mesajlaşma sistemlerinde payalaşabilirsiniz. AndCrypter sayesinde yine Kart Numalaralarınızı ve şifrelerinizi gizleyerek şifreleyebilir, hesap ve önemli mesajlarınızı saklayabilirsiniz. Bir nevi kripto uygulaması 🙂

AndCrypter ile Notlarınızı ve Mesajlarınızı Şifreleyin Ekran Görüntüleri:

AndCrypter  3 AndCrypter 1

AndCrypter 2 AndCrypter 4

[ AndCrypter 2.1 indirAPK.com ]

AndCrypter ile Notlarınızı ve Mesajlarınızı Şifreleyin BENZER İÇERİKLER
AndCrypter ile Notlarınızı ve Mesajlarınızı Şifreleyin YAPILAN YORUMLAR