Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features Apk indir

Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features Apk Uygulama indir

Android Marshmallow fazla yaygınlık göstermemesi nedeniyle ve bunun önüne geçmek için çıkartılan Android Nougat versiyonunu piyasaya sürdü. Android N olarakta bilinen bu yeni sürüm Android tabanlı olarak kullanılan Android 7.0 ve Android 7.1 Nougat cihazlarda kullanılıyor. Bu yeni özellik ile hayatınıza getirilen yeniliklerden bazıları ise Ayarlar menüsün de yapılan değişiklikler, Uygulamalar menüsün de değişiklikler ön plana çıkmaktadır. Daha güçlü bir android telefon ve tablet gibi cihazlara sahip olacaksınız. Nougat çıkmadan önceki sürümler Android Marshmallow ve ilk sürüm olan Android Lollipop içinde bu yeni sürüm bir nevi tedavi edici olarak ta adlandıra bilir. Android 7.0 Nougat ve Android 7.1 Nougat ile beraber gelen güzel değişikliklerle birlikte, Android Marshmallow kullanıcılarının üzerinde önemli değişiklikler ve iyileştirmeler sağlar. Android Nougat ilk çıkışında BETA olarak çıkartıldı. Bunun nedeni ise Nougat BETA kullanıcılarının ve program yapıcıların bu yeni sürüme alışmaları ve android uygulama programlarını buna göre tasarlamaları için kısa süreli olarak yayınlanacak. Android 7.0 Nuga ve Android 7.1 Nuga sürümünü android telefon ve tablet için download etmeden önce incelemenizi tavsiye ederiz ve Android 7.0 ve Android 7.1 özellikleri ile çalışacak güzel bir telefon akılda tutarak bu android uygulamaya sahip olun.

Daha önceki android telefon ve tablet kullananlar Marshmallow ve Lollipop sürümün de yapacağın işlemlerde ya da girdiğiniz menü seçeneklerinde birden fazla işlem yapıyordunuz. Ayarlar menüsüne girmek için bir çok tıklama yapıyordunuz. Şimdi ise Android 7.0 Nougat features, Android 7.1 Nougat features ve ya Android Nougat features ile gelen yeniliklerden bir tanesi de gireceğiniz menüye biraz uzun basarak direk o menüye giriş yapıyorsunuz.

Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features Apk indir

Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features Apk indir

Android 7.0 Nougat ve Android 7.1 Nougat ile hayatımıza giren yeni bir özellik ise kullandığınız android cihazınızın ekranını ikiye bölerek istediğiniz apk uygulamalar arasında geçiş yaparak yada mesajlaşırken youtube apk uygulamanızdan videonuzu izleye bileceksiniz.

Android Nougat ile bildirimlerinizi önem düzeyinize göre ayarlaya bilirsiniz. Nougat apk uygulamasın da gelen bildirimi biraz yana kaydırarak bildirim ayarlarına girerek istediğinizin önem düzeyini ayarlamak mümkün. Apk uygulama ve android uygulama program yapımcılarının yaptığı özel ara birimler artık Android 7.0 Nougat ve Android 7.1 Nougat yerleşik olarak destekleniyor. Android NUGA sayesinde yerleşik olarak geliyor ve bir çok android uygulama programları için çeşitli güncellemeler beklemenize gerek kalmadı.

Android 7.0 Nougat ve Android 7.1 Nougat sayesinde yerleşik olarak sunduğu yeniliklerden bir tanesi de gelen maillerinizi, bildirimi biraz aşağıya kaydırarak hemen cevaplaya bilirsiniz.

Kısacası Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features ile hayatımıza girecek olan ve android telefon ve tablet kullanımımızı kolaylaştıracak olan bir çok android uygulama ile karşılaşacaksınız. Android cihazınızın güncellemelerini kontrol ediniz ve gelen android 7.0, android 7.1, android 7.0 nougat, android 7.1 nougat, Nougat olarak gelen güncellemeleri almanızı tavsiye ederiz. Cihazınız destekliyor ise bunlar hayatınızı kolaylaştıracak güzel uygulama güncellemeleri ve hatta cihazınızın hayatını değiştirecek güncellemeler diye biliriz.

Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features Apk indir BENZER İÇERİKLER
Android 7.0 Nougat, Android 7.1 Nougat ve Android Nougat features Apk indir YAPILAN YORUMLAR