Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Angry Birds Friends

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Market’in en popüler oyun yapımcılarından Rovio, Angry Birds serisinin yeni oyunu Friends’i 2 Mayıs itibari ile oyun severlerin beğenisine sundu. Android 2.2 ve üzeri cihazlarda sorunsuz çalışan Angry Birds Friends, 2 gün içinde 500 bine yakın kişi tarafından indirildi.

Klasik angry birds oyunlarından oldukça farklı olan Friends, daha çok sosyalliği benimsemiş durumda. Facebook arkadaşlarınızla kıyasiya bir angry birds rekabeti içerisine sizi sokacak olan bu oyunda her bölüm için farklı bir puan alıyor ve bu puanları facebook üzerinden oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızla karşılaştırarak rekabete girmenize olanak sağlıyor. Tournament bölümüne başlamak için tutorial kısmının tüm bölümlerini bitirmeniz gerekiyor. Farklı özellikler ve farklı özelliklere sahip kuşlarında yer aldığı bu oyunun Tournament kısmına ulaşmak için Facebook hesabınıza erişmesini sağlamanız gerekiyor.

Özel sapanlar özel ninja kuşlarlar oyuna farklı bir macera katılmış ve facebook üzerindne arkadaşlarınızı geçebilmek için büyük bir çabaya giriyorsunuz 🙂

Angry Birds Friends Ekran Görüntüleri:

Angry Birds Friends 1 Angry Birds Friends 2 Angry Birds Friends 3

Angry Birds Friends Kullanıcı Yorumları:

Arda Ünlü: Facebook’ta da oynamıştım. Bir de, Facebook olmasa diyorlar. Zaten Facebook oyunu…

Ali Yavaş: Güzel aslında ama arkadaşların oynaması lazım pek indiren olmamış

Atılay Kaymaz: Facebook’tan sonra buraya gelmesi çok güzel 🙂

Angry Birds Friends 1.0.0 indirAPK.com ]

Angry Birds Friends BENZER İÇERİKLER
Angry Birds Friends YAPILAN YORUMLAR

  • angry birds
    7 sene önce

    Oyun çok güzel baya bir arkadaşım oldu oynayan puanları yarıştırmakta güçlük çeksekte çok eğlendiğimixzi söyleyebiliriz.