Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

App Backup & Reinstall – Android Uygulamalarınızı APK olarak Yedekleyin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Android işletim sistemli tablet veya akıllı telefonunuz var yakın zamanda format atacaksınız fakat yüklediğiniz uygulamaların gitmesini istemiyorsunuz. Üzülmeyin, App Backup & Reinstall size bu konuda çok büyük bir kolaylık sağlayacak. Yüklediğiniz uygulamaları APK olarak yedek almanıza olan ksağlayan bu uygulamayı kullanmakta yedeklenen uygulamaları yüklemekte oldukça kolay.

Bu kullanışlı ve sade arayüze sahip olan uygulama yedekleme aracının nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verecek olursak;

Öncelikle uygulamayı android cihazınıza yükleyin ardından çalıştırarak karşınıza çıkan uygulamalar arasından yedeklemek istediklerinizi seçin ardından Menü Tuşuna droidMenu basarak çıkan seçenekler arasından Backup‘a tıklayın ve yedekleme işlemi başlasın. Yedeklenen uygulamalar Yeşil yazı ile Backup şeklinde gösterilir yedeği olmayanlar ise kırmızı yazı ile No Backup şeklinde gösterilir. Yine menü tuşuna basarak Backup List kısmından yedeklediğiniz uygulamaları görebilir ve dilerseniz Install diyerek yeniden kurabilirsiniz.

Burda dikkatinizi çekmek istediğim nokta yedeklediğiniz uygulamalar APK olarak uygulamanın klasörüne kayıt edilir eğer tam format atacaksanız cihazınızın hafıza kartınıza erişerek yedek aldığınız uygulama ve oyunların APK dosyalarını bilgisayarınıza alıp format işlemi tamalandıktan sonra tekrar aynı şekilde Android cihaza yollanarak kolayca eski uygulamalarınıza kavuşabilirsiniz.

App Backup & Reinstall – Android Uygulamalarınızı APK olarak Yedekleyin Ekran Görüntüleri:

App Backup & Reinstall - Android Uygulamalarınızı APK olarak Yedekleyin 1 App Backup & Reinstall - Android Uygulamalarınızı APK olarak Yedekleyin 2 App Backup & Reinstall - Android Uygulamalarınızı APK olarak Yedekleyin 4

App Backup & Reinstall Kullanıcı Yorumları:

Numan Keskin: Gördü. Yüklü olan uygulamaları apk olarak kaydeden bir program.

Maril Kami: Bir uygulama. Uygulamalarin yedegini aliyor . apk uzantili hale getiriyor cok faydasini gördüm kolay bi program.

Saffet Yaman: eterli bir uygulama, birkac eksigi olsa da…

App Backup & Reinstall 1.8.3 indirAPK.com ]

App Backup & Reinstall – Android Uygulamalarınızı APK olarak Yedekleyin BENZER İÇERİKLER
App Backup & Reinstall – Android Uygulamalarınızı APK olarak Yedekleyin YAPILAN YORUMLAR

  • irfan
    6 sene önce

    apk olarak uygulamalarınız yedekleye bilen güzel bir uygulama