Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Astro File Manager / Browser – Android için Gelişmiş Dosya Yönetici ve Görüntüleyici

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Play Store’da yer alan en popüler dosya yönetici ve görüntüleyici uygulamalardan birisi olan Astro File Manager sadece dosya sistemini görüntülemekle kalmıyor, dosya sisteminizde yer alan bilgi, dosya, video, resim gibi içeriklerinizi cloud sunuculara (bulut) yedekleme yapabiliyor ve aynı zamanda arayüzüyle tablet ve telefonlara mükemmel bir uyum sağlıyor.

İlk olarak Astro File Manager‘ın kötü tarafından bahsederek uygulamayı incelemeye başlayalım. Google Play yorumlarında da görüleceği gibi uygulama hakkında olsumsuz tek yorum Türkçe dil desteği olmaması. Her ne kadar gelişmiş özelliklere sahip olmasada böylesi global bir uygulamanın Türkçe dil desteği sunması bizi üzdü. Astro File Manager‘a neden gelişmiş diyorsun dostum diyorsanız sayalım nedenlerimizi 🙂 Uygulama arayüzü ile tablet ve telefonlara özel organize olabiliyor yani herhangi bir çözünürlük problemi yaratmıyor, Facebook, Twitter gibi ağlarda video ve resimlerinizi paylaşabildiğiniz gibi çoğu dosya yöneticisinde olmayan bulut sunucu entegrasyonu Astro File Manager’de yer alıyor. Desteklediği bulut sunucular arasında Dropbox, Google Drive, SkyDrive ve Box gibi dünyanın en gelişmiş sunucu hizmetlerini veren servisler yer alıyor. Standart dosya yöneticilerine göre çok daha iyi içerik ve dosya görüntülemesi sunan Astro, Android dosya sisteminizdeki resimlerin ve videoların önizlemelerini sizlere sunuyor.

Dahili resim ve video görüntüleyicisi, dosya sisteminde arama yapabilme, silme/taşıma/değiştirme yapabilme, ekranın sol ve sağ kısmındaki menülerden hızlıca kaydırma yaparak birçok farklı bölüme ulaşabilme SD Kart ve Dahili bellek kullanımını görebilme gibi çok fazla detaya sahip olan Astro File Manager, ayrıca zip/rar açma, metin önizleme, görev yönetici, uygulama yönetici, indirme yönetici gibi bazı araçlarıda kendi içerisinde barındırıyor.

Astro File Manager / Browser – Android için Gelişmiş Dosya Yönetici ve Görüntüleyici Ekran Görüntüleri:

ASTRO File Manager Browser 2 ASTRO File Manager Browser 3

ASTRO File Manager Browser 4 ASTRO File Manager Browser 5

Astro File Manager / Browser – Android için Gelişmiş Dosya Yönetici ve Görüntüleyici Video İnceleme:

Astro File Manager / Browser – Android için Gelişmiş Dosya Yönetici ve Görüntüleyici Kullanıcı Yorumları:

Özdener Güneş: bu program cok gereklı helede android sürümü 4,02 veya yüksek olanlar için çünkü onlarda dosya manageri yok

Tuncay Demir: Cok iyi bir uygulama, tabletinin icerigine hakim olmak isteyenler icin birebir

Ertan Günay: İngilizce bilmeyen için zor gelir belki ama kulanım açısından kolay bir program.

Onurhan Avcı: cloud ile işi olanlar için inanılmaz kolaylıklar sağlıyor, performans ve arayüz olarak da müthiş. kesinlikle tavsiye ederim.

Astro File Manage indirAPK.com ]

Astro File Manager / Browser – Android için Gelişmiş Dosya Yönetici ve Görüntüleyici BENZER İÇERİKLER
Astro File Manager / Browser – Android için Gelişmiş Dosya Yönetici ve Görüntüleyici YAPILAN YORUMLAR

  • Manidar
    7 sene önce

    Uygulama çok kullanışlı tek sorrunu Türkçe dil desteği olması bulut sunucu hesabınıza tüm dosyalarınızı yedekleyebiliyor daha ne istersiniz 🙂