Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Auto Photo Background Changer APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Auto Photo Background Changer APK indir

Auto Photo Background Changer APK Uygulama indir

Sizlere android telefon, tablet ve pc’nizizde ki fotoğrafları, bir profosyonel fotoğrafçı gibi düzenlemenizi sağlayacak bir apk uygulama indir programı sunuyoruz. Fotoğraflarınızın arka temalarını istediğiniz şekil de değiştirme imkanı. Hiç gitmek için fırsat bulamadığınız güzel şehirlere, muhteşem görüntüleriyle görünen doğa harikalarına, ya da en güzel manzara arka fonları ve daha değişik bir çok tema ile android telefon ve tabletlerinize geliyor. Auto Photo Background Changer APK indir arka plan değiştirici sizlerin fotoğraflarında ki arka planları kaldırmak ve yeni istediğiniz arka planları ile bunların yerini değiştirerek sizlere en gelişmiş Fotoğraf arka plan Düzenleme aracıyla yapma imkanı sunuyor.

Auto Photo Background Changer APK indir

Auto Photo Background Changer APK indir

Auto Photo Background Changer APK indir üç ana başlıkta işlemlerini yapıyor:

 1. Sil: Android uygulama programın da sil aracı fotoğraflarınızın arka planlarını buradan uygulama sayesinde kaldıra bilirsiniz. İster otomatik isterseniz manuel kullanma imkanı ile fotoğraflarınızın arka plan temalarını kaldıra bilirsiniz.

 2. Düzenleme: Android apk indir uygulaması ile çeşitli efektler yaparak, fotoğraflarınızı değiştire bilirsiniz. İsterseniz fotoğraflarınıza vereceğiniz efektler ile daha muhteşem sonuçlar çıkarın.

 3. Yapıştır: Yapıştır seçeneği işleminizin en aşamasıdır ve bundan sonra apk indir uygulama programı ile yaptığınız sihirli fotoğraflar tamamlanmış olacak. Seçmiş olduğunuz arka plan temalara fotoğraflarınızı yapıştırın ve tamam. Artık istediğiniz yerde ki fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ile paylaşın.

Auto Photo Background Changer APK indir sayesin de yapacağınız diğer bir uygulama ise, hiç düzenleme yapmanıza gerek kalmadan arka plan temasını seç ve Otomatik Fotoğraf çek.
Çeşitli Doğa Fotoğraf kolajları android uygulama programı içerisin de sizlere download olarak sunulmuştur. Bunlar ise Şelale fotoğrafları teması, Doğa teması, Plaj Foto teması, Hayvan teması ve arka plan olarak ayarlayın.

Auto Photo Background Changer APK indir android uygulama indir programın da 500’den fazla fotoğraf çıkartmaları ve Text Editor ile artık fotoğraf Arka Plan efektleri fotoğraflarınıza ekleme için sizleri bekliyor.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Auto Photo Background Changer APK indir

Auto Photo Background Changer APK indir

Auto Photo Background Changer APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 3,4 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.0

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Dexati

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Auto Photo Background Changer_v3.0_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Auto Photo Background Changer APK indir BENZER İÇERİKLER
Auto Photo Background Changer APK indir YAPILAN YORUMLAR