Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVG Mobile AntiVirus Security PRO – Android Tablet ve Telefonlar için Antivirüs Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AVG AntiVirus mobil versiyonu ile artık Android tablet ve telefonlarımızda. Gerçek zamanlı malware, spyware ve internet tehditlerine karşı tablet ve telefonları korumaya yardımcı olan bu uygulama ile birçok güvenlik konusunda içiniz eminiz rahat edecektir. AVG AntiVirus Mobile Security Pro‘ya son güncellemesi ile eklenen özellikler arasında sayacak olursak; Çağrı ve Mesaj engelleme desteği, spam ve korsan bilgisayarlara karşı koruma, şüpheli mesajlarda sizi uyarabilme.

AVG AntiVirus Mobile Security PRO yüklediğiniz uygulamalar, dosyalar ve internette gezinirken gerçek zamanlı bir koruma sağlar. Android tablet ve telefonunuzdaki yavaşlatıcı uygulamaları kapatarak performans artışı sağladığı gibi android cihazınız çalındığında da eğer etkinleştirdiyseniz Google Maps üzerinden kaybolan veya çalınan Android cihazınızı bulmanızı sağlar. Güvenli web taraması sayesinde internet korumasını maksimum seviyeye çıkartmayı amaçlayan AVG AntiVirus Mobile Security, ayrıca yükleme ve yedekleme işlemlerinizde de size yardımcı olacaktır.

AVG Antivirüs‘in diğer özelliklerini sıralayacak olursak; İndirilen uygulamaları ve dosyaları tarayarak zararlı içeriği kaldırabilme, Hırsızlara karşı Anti-Theft özelliği ile çalınan cihazların yerini tespit edebilme, Anti Theft özelliği ile tek bir mesajla çalınan Android cihazınızı kilitleyebilme, Ana ekran için çeşitli kontrol widgetları, Otomatik web tarama ile şüpheli adresleri otomatik engelleme, İnternet Trafik kontrol yardımcısı ile internet veri trafiğini ve kotanızı takip edebilme.

AVG Mobile AntiVirus Security PRO – Android için Gelişmiş Antivirüs Uygulaması Ekran Görüntüleri:

AVG Mobile AntiVirus Security PRO  2 AVG Mobile AntiVirus Security PRO 1

AVG Mobile AntiVirus Security PRO 3 AVG Mobile AntiVirus Security PRO 4

AVG Mobile AntiVirus Security PRO Kullanıcı Yorumları:

Nejat Lima: Pc’de kullandığım AVG’yi artik telefonda kullanıyorum.

Levent Yükce: Bu program indirmeye deger farklı özelliklere sahip.

Evren Özmen: Avg son iki senedir ardından sıkça söz edilen bir firma oldu. Kaspersky almadım çünkü kendi sitesinde 29$ google play ‘de ise 4.95$. Açıkçası bu çelişki beni bu programı almaya itti. Pc’de comodo cepte avg 🙂

Serkan Varol: Iki app yi yakaladi ilk scan de parasini hakedecek gibi gorunuyo

Mobile AntiVirus Security PRO v3.1.1.2 indirAPK.com ]

AVG Mobile AntiVirus Security PRO – Android Tablet ve Telefonlar için Antivirüs Uygulaması BENZER İÇERİKLER
AVG Mobile AntiVirus Security PRO – Android Tablet ve Telefonlar için Antivirüs Uygulaması YAPILAN YORUMLAR