Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BaDoink Video Downloader PLUS – Video İndirme Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (68 rating, 15 votes)
Loading...

BaDoink Video Downloader sayesinde anında video indirebilirsiniz. Uygulamanın desteklediği siteler arasından dilediğinize girin ve video izleme sayfasına gelince oynatma işaretine tıklayın karşınıza Download veya Play seçeneği çıkacak bunlardan dilediğinizi kullanarak ister izleyebilir ister indirebilirsiniz.

Müşteri geri bildirimlerine itibaren BaDoink Video Downloader PLUS’a için şifre korumasıdaeklendi. Bu sayede çocuklarınızdan veya istemediğiniz kişilerin videolarınızı izlememesi için şiddet veya uygunsuz içeriğe sahip videoları saklayabilirsiniz.

BaDoink Video Downloader PLUS‘ın sunduğu özellikler şu şekilde: Uygulamanın kendi web tarayıcısısı ile siteleri açabilir ve bu sayede dilediğiniz videoyu izleyebilir veya indirebilirsiniz. İçerisinde yer alan Download Manager yardımı ile videolarınıza indirme kuyruğu oluşturabilir ve bunlara öncelik belirleyebilirsiniz.

Uygulamanın desteklediği siteler arasında aşağıdaki siteler yer alırken kendinizde beğendiğiniz siteleri deneyerek çalışıp çalışmayacağını kontrol edebilirsiniz. (Uygulama ile Adult Porno sitelerden de video indirebiliyorsunuz.)

Dailymotion.com – Vimeo.com –  Veoh.com – MSNBC.com – Videobash.com – YouPorn.com – Redtube.com – Porntube.com – Youjizz.com

Uygulamanın tek kötü yanı Youtube.com ‘u desteklememesi bunun içinde gerekçe olarak youtube.com’un hizmet şartları gösteriliyor.

BaDoink Video Downloader PLUS – Video İndirme Uygulaması Ekran Görüntüleri:

BaDoink Video Downloader PLUS 4 BaDoink Video Downloader PLUS 3 BaDoink Video Downloader PLUS 2 BaDoink Video Downloader PLUS 1

BaDoink Video Downloader PLUS v1.1.10 indirapk.com ]

BaDoink Video Downloader PLUS – Video İndirme Uygulaması BENZER İÇERİKLER
BaDoink Video Downloader PLUS – Video İndirme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR

  • nuray varol
    7 sene önce

    Lutfen yardim edin bu programa nasil pin olusturacagim