Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Battle Islands Android Hileli Mod Apk v5.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battle Islands Android Hileli Mod Apk

Battle Islands Android (Para) Hileli Mod Apk İndir v5.0.1
Battle Adaları, 2. Dünya Savaşı’ndaki misafirleriyiz ve bol miktarda eğlence sunan bir strateji oyunudur.
Battle Islands ‘, Güney Pasifik’teki birliklerini havada yönetiyor ve deniz üzerinde egemenlik kurmak için heyecan verici bir maceraya atılıyoruz. Oyundaki temel görevimiz, stratejik öneme sahip adaları kaldırmak ve bu adaları yüksek tutmaktır. Bu, emrimizi sürdürebilmek için zamanın en gelişmiş savaş teknolojisini sundu. Battle Adaları’ndaki bu güçleri kullanarak savaşın kaderini değiştirmeye çalıştık, uzun bir partinin sözünü alacağız.
Battle Islands, internet üzerinden her iki arkadaşınızla ya da arkadaşlarınızla yalnız oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Ve oyunda zafere ulaşmak için hava, yolumuza uyum sağlamak için hem kara hem de deniz kuvvetlerini kullanmamız gerekiyor. Piyade bizi kontrol etmemiz için, ciplerimiz, teknelerimiz, tanklar ve savaş uçakları gibi farklı birimler Merkez ofisimizde verilen Gerekli Ek İhlali savunmak için önlem almalıyız. Bu oyunu oynamak isterseniz, oyunu aşağıdaki linkten indirebilir ve oynatabilirsiniz.

Battle Islands Android Hileli Mod Apk-1

Battle Islands Android Apk oyunu içerisinde karşılaşılan maddi sorunlar sebebi ile, Battle Islands Hileli Mod Apk olarak sunuyoruz. Aşağıdaki linkten indirerek kurabilirsiniz.

Battle Islands Android Hileli Mod Apk

BOYUT : 71 MB

Kategori : Android Oyun Hileleri

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Battle Islands Android Hileli Mod Apk v5.0.1

Battle Islands Android Hileli Mod Apk v5.0.1 BENZER İÇERİKLER
Battle Islands Android Hileli Mod Apk v5.0.1 YAPILAN YORUMLAR