Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BATTLEFIELD 3 Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BATTLEFIELD 3 Apk İndir

BATTLEFIELD 3 Apk Uygulama İndir

Bu apk oyun en iyi 3D grafik ve ses efektlerine sahip bir android oyunlar kategorisinde olduğunu söyleye biliriz. Savaş ve strateji apk oyunlar oynamayı seviyor iseniz kaçırmamanız gereken muhteşem bir oyun. BATTLEFIELD 3 Apk İndir bir birinden farklı bir çok savaş oyunu ile sizleri bekliyor. İster bir ormanda,ister Kutupların karlı ve buzlu soğuklarında, ister tozlu çöllerin en ücra köşelerinde ve de isterseniz şehrin içerisinde yapacağınız çatışmalar bu android apk uygulamalar içerisine yerleştirilmiş 14 farklı görevlerden başlıcaları. Savaş oyunları sırasında geçmeniz gereken bölgeleri en ince detaylarına kadar inceleyerek geçeceksiniz.

BATTLEFIELD 3 Apk İndir oyun içerisin de sizlere verilen silahları en etkileyici şekilde kullanarak bir birinden farklı 14 silah oyun türlerini kullanın. Bu değişik özellikte ki silahlar makineli tüfek, bomba atar, keskin nişancı tüfekleri vs. Kontrol sisteminin üç düzenlerinden birini seçmek mümkün olacak. Ne yazık ki oyunun çok oyunculu bir mod desteklemez.

BATTLEFIELD 3 Apk İndir sınırsız mermi ve sınırsız bomba hile apk dosyaları geldiği zaman en kısa sürede siteye download edilecektir. Hileli Mod apk dosyaları android oyunlar oynarken sizlere savaş alanların da daha fazladan bir güç sunarak rahatlıkla bölümleri geçmenize olanak sağlayacaktır.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

BATTLEFIELD 3 Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 3.93 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan:

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: battlefield 3-indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

BATTLEFIELD 3 Apk İndir BENZER İÇERİKLER
BATTLEFIELD 3 Apk İndir YAPILAN YORUMLAR