Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Be A Legend Soccer APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Be A Legend Soccer APK indir

Be A Legend Soccer APK Uygulama indir

Bir futbol oyunu dünya genelin de büyük çaplı download 3.000.000 gibi bir rakamlara ulaşmıştır. Bu apk indir futbol oyunu yakaladığı bu başarı sayesin de franchising Futbol Oyunu ÖDÜLLÜ almaya hak kazanmıştır.

Be A Legend Soccer APK indir android apk indir uygulama oyunun da bir futbolcuyu buluyorsunuz, bulduğunuz futbolcuyu yetiştirmeye başlayıp onun kariyerine yön veriyorsunuz. Android uygulama oyun da futbolcunuza bir klup bulup onu o klube transferini sağladıktan sonra yarışmaya başlıyorsunuz. Bu android apk indir oyunun da gerçek rakipleriniz ile online macera ve aksiyon sizleri bekliyor. Çeşitli futbol android uygulama indir oyunu için yapacağınız strateji ile futbolcunuzun başka kluplere transferine olanaksağlaya bilirsiniz.

Katılacağınız çeşitli apk indir turnuvaların da kendinizi gösterin, futbolcunuzun kişel becerilerini göstermek bu turnuvalarda tarnsfer olma şansını artırmaktadır. Android telefon ve tabletler için grafik ve işlemcilerini fazla zorlamadan androi apk uygulama indir oyunu çalışmaktadır. 3D görsel grafik efektlerine yakın bir grafik efekt tasarımı ve gerçeğine yakın ses temposu sayesin de geçer not almaktadır. Flash player apk indir oyun sevenlerin daha çok hayran kalacağı bu indir apk’nın sunduğu Be A Legend Soccer APK indir futbol apk android uygulama oyunu güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Be A Legend Soccer APK indir

Be A Legend Soccer APK indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Be A Legend Soccer APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 97 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.8.0.17

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 3.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: FROM THE BENCH

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Be A Legend Soccer_v2.8.0.17_indirapk.com.xapk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Be A Legend Soccer APK indir BENZER İÇERİKLER
Be A Legend Soccer APK indir YAPILAN YORUMLAR