Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Beach Buggy Blitz – Android için Eğlenceli Yarış Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android marketin en popüler ücretsiz yarış oyunlarından birisi olan Beach Buggy Blitz, 50 milyona yakın kişi tarafından oynanıyor ve Android 2.3 üzeri tüm tablet  ve telefonlarda çalışabiliyor.

Eğlenceli grafiklerle donatılan farklı bir yarış oyunu arıyorsanız Beach Buggy Blitz tam size göre diyebilirim. Oyuna başladığınız andan itibaren elinizden hiç bırakamayacaksınız. Farklı yarış alanları, engeller ve aracınıza kazandırılan ekstra özellikler ile farklı bir yarış deneyimini size sunan bu oyunda farklı arabalarda satın alabilir veya varolan arabanızı geliştirerek belirlenen süre içerisinde daha fazla altın toplama ve yol gitme imkanı bulabilirsiniz. Oyunda asıl amacınız altın toplmak ve sol üst köşede yer alan geri sayım sayacı bitmeden diğer bağlangıç noktasına erişebilmek. Genelde sahil ortamında yarıştığınız bu keyifli Android oyununda dilerseniz sensörle kontrol seçeneğini dilerseniz ekranda çıkan tuşlar yardımı ile arabanızı kullanabilirsiniz. Çevrimiçi oyun özelliği sunan Beach Buggy Blitz, bu sayede puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırma ve yarıştırma imkanı sunuyor.

Çok yüksek bir donanım desteğide istemeyen Beach Buggy Blitz için 1 GHz işlemcili ve 512 MB ramli bir tablet veya telefon oyunun çalışması için yeterli. 1.2.3 sürümü ile birlikte ise Tegra 3 cihazlarda yaşanan hareket bulanıklılığı, fiziksel sorunlar gibi bazı hatalarda giderildi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda eminiz ücretli satın aldığınız oyunlardan çok daha fazla eğleneceksiniz.

Beach Buggy Blitz – Android Araba Yarış Oyunu Ekran Görüntüleri:

Beach Buggy Blitz 1 Beach Buggy Blitz 2 Beach Buggy Blitz 3

Beach Buggy Blitz – Android Araba Yarış Oyunu Video İnceleme:

Beach Buggy Blitz 1.2.3 indirAPK.com ]

Beach Buggy Blitz – Android için Eğlenceli Yarış Oyunu BENZER İÇERİKLER
Beach Buggy Blitz – Android için Eğlenceli Yarış Oyunu YAPILAN YORUMLAR