Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Beautiful Widgets Free – Batarya, Saat, Tarih, Hava durumu Widgetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 rating, 2 votes)
Loading...

Android cihazını özelleştirmek ve renkli widgetlerle donatmak isteyenler için harika bir uygulama ile sizlerleyiz. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan Beautiful Widgets Free adlı uygulama size saat, tarih, hava durumu, güç kontrolü gibi widgeleri geliştirerek ve farklı renklere çevirerek kullanma imkanı sunuyor.

Ana ekranın Android işletim sistemli tablet ve telefonlardaki önemini herkez çok iyi biliyor. Beautiful Widgets Free ana ekranınızı en iyi şekle sokmak için size büyük bir kolaylık sağlıyor. Uygulama içerisindeki widgetlar özelleştirilebilir fonksiyonda olduğu için farklı renklerde widgeler kullanabilir, hava durumunu bulunduğunuz konuma göre otomatik olarak değiştirebilir ve 2000 den fazla farklı temayı marketten ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beautiful Widgets tarafından sunulan widgetleri eklemek için yapmanız gereken şey ise ayarlardan kişiselleştirme menüsüne girmek ardından widget seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkan widgetlerden BWF saat, batarya, hava durumu, tarih seçenekli widgetlerinden eklemek istediğinize tıklamak. Ardından karşınıza gelen ekran ise özelleştirme ekranı. Bu ekran sayesinde widget a özel bir ad verebilir, görünüm kısmından temaları değiştirebilir, arka plan ve renkler kısmından renkleri ayarlayabilirsiniz. Uygulamanın yüzde 85’lik bir kısmı Türkçe bu sayede kullanım konusunda kolaylık sağlayacağınız düşünüyoruz.

Beautiful Widgets – Android Batarya, Saat, Tarih, Hava durumu Widgetleri Ekran Görüntüleri:

Beautiful Widgets 2 Beautiful Widgets 3

Beautiful Widgets 4 Beautiful Widgets 5

Beautiful Widgets – Android Batarya, Saat, Tarih, Hava durumu Widgetleri Video İnceleme:

Beautiful Widgets – Android Batarya, Saat, Tarih, Hava durumu Widgetleri Kullanıcı Yorumları:

Ece Can Bulut: Cok guzel temalar var cok hos fakat bu Getjar dan bıktım en sonunda 120goldla limitsiz temalar yaptım tavsiye ederim

Ayhan Bağnaz: Gerçekten harika. Sizden ricam sıcaklık ve diğer bilgilerin yazı rengini ayrı ayrı değiştirme imkanı olsa iyi olur.

Canan Sarıyer: 🙂 telefonla ugrasmayi sevenlere uygun bir program.

Ahmet Avcı: çok süper widgetlar tavsiye ederim

[ Beautiful Widgets Free indirAPK.com ]

Beautiful Widgets Free – Batarya, Saat, Tarih, Hava durumu Widgetleri YAPILAN YORUMLAR