Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BiTaksi Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

BiTaksi Apk İndir

BiTaksi Apk Uygulama indir

Özellikle İstanbul ve Ankara için geliştirilen BiTaksi android uygulamaları, saatlerce taksi beklemeye son veriyor. Bu şehirlerde ki yüz binlerce taksi şoförü de bu apk uygulama indir programını download ettiği için sorunsuz çalışmaktadır. Bulunduğun mevkiye en yakın taksiyi bulur ve size yönlendirir. Siz android telefon ve ya tablet kullanırken sizi almaya gelen taksi şoförünün ismini, resmini, puanını, gelen taksinin plakasını ve sizin bulunduğunuz yere kaç dakika sonra olacağını android telefon ve ya tablet ekranında görürsün. Apk uygulama sayesin de taksinin takip ettiği rotayı ve yanınıza gelişini haritadan takip edebilirsiniz. BiTaksi Apk İndir android uygulama program bir çok mobil ödeme kolaylığı sunmaktadır. İsterseniz nakit ve ya kredi kartı ve BKM Express ile sizlere ödeme kolaylığı sunmaktadır.
Siz yolculuğunuzu tamamladığınız da, diğer yolcuların da bu şoför hakkında bilgi edinmesi açısından
puan verebilir, yaptığınız yolculuk hakkında yorum yazabilirsin!

Bu apk indir uygulama programını kullanan kişiler, normal taksi bekleyen kişilerden daha hızlı bir şekilde taksiye ulaşıyor ve daha ucuz para ödemesi yapıyor. BiTaksi Apk İndir android uygulama çeşitli indirimler sunurak taksi ücretinizden hemen indirimi gösteriyor. Seyahatten memnun kalmış iseniz taksiciye bahşiş vermek içinde bu apk uygulama programını kullanarak verebilirsiniz.

BiTaksi Apk İndir

BiTaksi Apk İndir

Güvenliğinizin en ön planda tutan android uygulama sizi taksiye bindikten ve indikten sonra da güvenliğinize önem veriyor. Yapmış olduğunuz yolculuk kayıt altına alınarak sonrasın da yaşanan eşya unutma olayların da hangi taksiyi kullandığınızı, durağına, şoförün ismine kadar kayıt yapıyor.

BiTaksi Apk İndir uygulaması sayesin de nereye kaç para ödeyeceğinizi hesabını yapabilirsiniz. Apk uygulama menüsünden yararlanarak hesaplama yapın.

Sevdiklerinize nerede olduğunuzu ve bulunduğunuz konumu bir mesaj yardımıyla gönderebilirsiniz. BiTaksi ile yolculuğunuzun rotasını paylaşabilirsin

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

BiTaksi – Cebindeki Taksi Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 38,5 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.3.1

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Bitaksi Mobil Teknoloji AŞ

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: BiTaksi_v3.3.1_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

BiTaksi Apk İndir YAPILAN YORUMLAR