Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BlueStacks APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

BlueStacks APK indir

BlueStacks APK Uygulama indir

Android telefonunuzu ve tabletinizi pc’den büyük ekrandan oynamak istiyorsanız ve şarjınız bitmesin diyorsanız bu android apk indir uygulama programı tam size göre. Artık küçük ekranlar da apk oyun oynamak bitti. Android telefonuzun ekranını pc yansıtın ve küçük ekran sorunu çözülsün. Müziklerinizi, videolarınızı, apk oyunlarınızı küçük ekran da dinlemeye ve izlemeye son. Android cihazınızda ki en sevdiğiniz oyunlar ve apk uygulamalar telefonunuzdan Windows PC veya Mac üzerine aktarma tek bir dokunmayla oluyor artık.

BlueStacks APK indir bulut bağlantısı ile ekranları bir birine aktarıyor. BlueStacks APK indir android uygulamasını telefonunuza ve bilgisayarınıza yükledikten sonra BlueStacks AppPlayer BlueStacks Web sitesinden yükleyin. Sonra arama ve kurulumu tamamlamak için AppPlayer içinde AppCast başlatın.

En iyi şekil-in AppCast:

1 awesomeness dokunun

Çocuklarınızın android cihazınızı kullanmasını gerek kalmadan büyük ekran da video ve apk oyun oynamasını izleyin unutmayın bu apk indir uygulama programı ücretsiz.

Unutmayın, BlueStacks APK indir android Player, Windows PC ve PC için BlueStacks Web sitesinden Mac için AppCast kullanmak için indirmek gerekir.

BlueStacks web sitesi:http://bluestacks-app-player.en.softonic.com

BlueStacks APK indir

BlueStacks APK indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

BlueStacks APK indir özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 12 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 20.10.0.1

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1.ve üzeri

  • Apk indir Sunan: BlueStacks

  • Apk indir Dil: ingilizce

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: AppCast for BlueStacks_v20.10.0.1_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

BlueStacks APK indir YAPILAN YORUMLAR