Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Camera FV-5 – HDR Kamera Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 rating, 2 votes)
Loading...

CAMERA FV-5 V2.76.1 FULL Apk İndir

FlavioNet tarafından geliştirilen Camera FV-5 ücretli bir uygulama olmasına rağmen Android marketin en çok indirilenleri arasında yer alıyor. Android 2.2 ve üzeri tüm cihazlarda çalışan bu kamera programı sayesinde Android’in standart kamerasından uzaklaşarak çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Fotoğraçılıkla uğraşanlar için birçok farklı özellik sunan Camera FV-5 başlıca şu özelliklere sahip:

DSLR fotoğraf makinelerindeki birçok özelliği cep telefonunuza veya tabletinize taşıyan bu uygulama Profesyonel fotoğraf meraklıları tarafından oldukça fazla rağbet görüyor. ISO değeri pozlama, DSLR benzeri vizör görüntü, pozlama süresi, diyafram özelliği gibi ayarlara sahip olan Camera FV-5 saniyelik çekim özelliği ile saniyede 3 ile 7 arası fotoğraf çekebiliyor. Dahili İntervalometresi ile zamanlama kontrolü yapılabiliyor ve aynı zamanda HDR çekimde yapılabiliyor.

JPG ve PNG gibi popüler formatlarda çekim yapabilen bu kamera programı ayrıca zamanlayıcı, EXIF ve XMP veri desteği, otofokus, makro çekim, otomatik pozlama, otomatik beyaz ayarı, gelişmiş arkaplan fotoğraf işleme ve dijital zoom gibi birçok özelliği içerisinde barındırıyor.

Camera FV-5 – Kamera Programı Ekran Görüntüleri:

Camera FV-5 1 Camera FV-5 2 Camera FV-5 3

Camera FV-5 4 Camera FV-5 5 Camera FV-5 6

Camera FV-5 Hakkında Yapılan Yorumlar:

Gökhan: Bazen kendi kendine kapanıyor kitleniyor hatalı keşke video çekebilse yinede fotoğraf çekmek için en iyi prg.

Yüksel: Diğer programların neredeyse hepsini denedim ve pozlama, ISO vs ayarların oynanması ve manuel kontrole bu kadar olanak tanıması, diğerleri arasından bu programı ayırıyor,,, tebrikler…

Kazım Savaş: Fotoğrafçılığın bir emek olduğunu bilenler için… Kameranın tüm kontrolünü elinize veriyor. 3, 5 veya 7 poz HDR çekimi yapmak, long exposure gibi çok kullanışlı işlevleri var. Uzun pozlama yaparak flaşsız gece çekiminde bile grain/noise olmadan fotoğraf çekebiliyorsunuz. PNG formatta kayıpsız yüksek kalitede fotoğraf kaydedebiliyorsunuz.

Mutlu Orhun: Uzun pozlama, iso 100 – iso 1600 , hdr, time lapse, wite balance ve daha fazlası fotoğrafçılık ile uğraşanlar hayran kalacaklardır şiddetle tavsiye ediyorum.

Camera FV-5 v1.43 indirapk.com ]

Camera FV-5 – HDR Kamera Programı YAPILAN YORUMLAR

  • Necati
    6 sene önce

    Merhaba. Ben de bu programı indirdim ve kullanmak istiyorum. Acaba bana time lapse ve uzun pozlamayla gece çekilen o fotoları çekmem için yardımcı olabilir misiniz? Bir de çektiğim o time lapse’yi nasıl oynatabiliyoruz? Teşekkürler… 😀