Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Can Knockdown 3 – Beyzbol Topları ile Teneke Kutuları Yokedin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Play Store’da yer alan ve fizik tabanlı oyunlar içinde en iyilerden birisi olduğunu söyleyebileceğimiz Can Knockdown oyununun 3. versiyonu İnfinite Dreams yapımcıları tarafından yayınlandı.

Can Knockdown 3, 1.0.0 sürümü ile Android 4.0 ve üzeri tüm tablet ve telefonlarda çalışabilirken şimdi den kategorisindeki en iyiler arasında yerini aldı. Fizik kurallarını sonuna kadar yerine getiren bu oyunda amacınız size evrilen beyzbol toplarını kullanarak karşınıza dikilen teneke kutuları yıkmaya çalışmak. 3D grafik arayüzü ile oldukça canlı ve gerçekci görünüm sunan Can Knockdown 3, gerçekçiliği ve fizik motoru ile bizi kendisine hayran etti.

Can Knockdown 3 – Beyzbol Topları ile Teneke Kutuları Yokedin Ekran Görüntüleri:

Can Knockdown 3 – Beyzbol Topları ile Teneke Kutuları Yokedin Video İnceleme:

Can Knockdown 3 1 Can Knockdown 3 2 Can Knockdown 3 3

Can Knockdown 3 – Beyzbol Topları ile Teneke Kutuları Yokedin Kullanıcı Yorumları:

Sinan Muslu: Şuan da antikalaşmaya başlayan bir zamanların en popüler işletim sistemi Symbian da mükemmel oyunlarıyla tanıdığım Infinite Dreams her zaman ki kalitesini devam ettiriyor. Bu harika oyun içinde teşekkürler. İlk defa bir yazılıma para verdim bunu fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum.

Atakan Fatih: 1 ve 2 yi seve seve oynuyordum bunda baya aşmışlar gerçekten zaman geçirmek için oynanacak en iyi oyun, tebrik ediyorum

Engin Atasoy: Görsel açıdan beklentinin üstünde.İleri ki seviyeleri oynamaniz için 0,92$ lik işlem yapmaniz gerekiyor.Şuan 5 farkli bolum ve herbirinde 20 aşama var.(5.bolum de 1 asama var)Endless mod sayesinde kisa surede oyunu bitirseniz bile oynamaya devam edeceksiniz.

Emre Balcı: Gercekten androide yapilmis en akici kaliteli oyun uzun zamandir bole oyun cikmiodu gs2 de gayet guzel bir sekilde oynanabiliyor.

[ Can Knockdown 3 indirAPK.com ]

 

Can Knockdown 3 – Beyzbol Topları ile Teneke Kutuları Yokedin BENZER İÇERİKLER
Can Knockdown 3 – Beyzbol Topları ile Teneke Kutuları Yokedin YAPILAN YORUMLAR