Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Chennai Express Official Game – Android İçin Kovalamaca Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda keyifle oynayacağınız yeni bir kovalamaca oyunu olan Chennai Express Official Game yeni favoriniz olacak. Subway surf, temple run tarzı çok beğenilen oyunların farklı bir versiyonu olan bu oyunda farklı bir hikaye sizleri bekliyor…

Oyunda iki farklı karakterimiz var bu karakterlerimiz dilediğinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Koşarak oyuna başlıyorsunuz ve peşinizde kötü çeteler var sizi yakalarlarsa cebinizdeki bütün paranızı alacaklar.

Oyunun benzer oyunlardan farkı araç kullanabilmeniz. Mesela bir motosiklete yada bir arabaya binebilirsiniz ama tabi bie süreliğine.

Oyunda kullanacağınız bir çok ekipman var ve bu ekipmanları dilerseniz altın toplayarak dilerseniz de satın alarak kullanabilirsiniz.

Kaliteli grafikleri ile de dikkat çeken oyun yeni bağımlılığınız olacak…

 

chennaiexpressofficialgame-1521_1_small chennaiexpressofficialgame-1521_2_small chennaiexpressofficialgame-1521_3_small chennaiexpressofficialgame-1521_4_small chennaiexpressofficialgame-1521_5_small chennaiexpressofficialgame-1521_6_small chennaiexpressofficialgame-1521_small

 

[wpdm_file id=64]

Chennai Express Official Game – Android İçin Kovalamaca Oyunu BENZER İÇERİKLER
Chennai Express Official Game – Android İçin Kovalamaca Oyunu YAPILAN YORUMLAR