Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Chess for ( satranç )Android APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Chess for ( satranç )Android APK indir

Chess for ( satranç )Android APK Uygulama indir

Birçok insan satranç oynamasını bilmez ve bilmediği için de bu oyunu sıkıcı bulur. Ancak satranç diğer oyunların yanın da sizlerin zekasını o kadar zorlar ki beyninizi hiç bu kadar çalıştıramazsınız. Karşınızda ki rakibin hamlesini tahmin etmek ve ya sonraki hareketini ön görmek için beyninizi ve zekanızı o kadar zorlarsınız ki normal hayatınızda da bu aynı gibi görünür.

Android telefon ve tabletler için yapılmış olan bu satranç zeka android uygulama apk indir oyunu sizler için bir satranç motoru ve bir GUI oluşturur. Chess for ( satranç )Android APK indir android uygulama da apk oyun hamlelerinizi dokunmatik ekran ya da klavye ile kabul eder. Chess for ( satranç )Android APK indir uygulama oyun içerisin de isteğe bağlı “hareket koçu” modunu kullanarak android oyunda ki girdi ve son yapılan hamle hareket sırasında geçerli bir kullanıcı hamle vurgular. Android apk indir oyunun da sonraki hamlelerinizi gösterme apk oyun navigasyon düğmeleri yapacağınız hataları düzeltmek için veya oyun analiz olanak tanır Chess for ( satranç )Android APK indi android oyun uygulamasın da hamle sayınız biter ise çıkmaza yetersiz haml, elli hamle kuralı veya üç kat tekrarı A beraberlik tanınır. Çeşitli modlarda oynayacağınız bu android apk uygulama oyunu manyetik satranç tahtası olarak kullanılabilir otomatik oynatma, ya da serbest-oynatmas içinde kendisine karşı, rastgele dahil çeşitli düzeylerde oynar. Siz apk indir kullanıcılarının bağımsız, beyaz ya da siyah taşlardan  kurulu oyun tahtasını görüntüleyebilirsiniz, her iki tarafı da android uygulama oyununu oynayabilirsiniz.

Chess for ( satranç )Android APK indir android uygulama Evrensel Satranç arabirimi (UCI) ve kullanıcıların daha güçlü üçüncü parti apk indir oyunu içerisinde ki motorları karşı oynamak, hatta bu apk motorları arasında bir turnuva oynamak mümkündür android uygulama oyununda. Satranç Motor Haberleşme Protokolü (Winboard ve XBoard), destekler.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Chess for ( satranç )Android APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 425kb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.3

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 1.6 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Aart Bik

  • Apk indir Dil: İngilizce

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Chess for Android_v5.2.3_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Chess for ( satranç )Android APK indir BENZER İÇERİKLER
Chess for ( satranç )Android APK indir YAPILAN YORUMLAR