Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Clash of Kings Hileli Mod Apk v3.16.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clash of Kings Mod Apk-3

Oyun Clash of Kings “Elex Inc” tarafından tasarlanmış bir strateji oyunudur. Uygula Stratejinizi oyuna kazandırın ve kazanın. İmparatorluğunuzu kurun ve 7 farklı krallık yönetin.
Krallığınızı ve imparatorluğunuzu yıkmaya gücü yeten oyundaki düşmanlarınız onları not alacak ve kendinizi koruyacaksınız.
Güçlü bir ordu oluşturmak ve toplamak bu oyunun ilerlemesinin anahtarıdır. Canavar ordu, düzgün bir şekilde eğitilmiş ordu tarafından yok edilmek için bekliyor. Üstelik kimsenin saldırı yapmamasını sağlamak için karargah binasına da dikkat edilmelidir.
Kovboy krallıkları, savaş ücreti, ordularla savaşın, kalenizi oluşturun ve bu epik çok oyunculu çevrimiçi RPG’de gerçek zaman stratejisi ile bir imparatorluğa sahip olun. Epash wargame’de Orta Çağ savaşı PVP’nin fantezi dünyasını deneyimlemek için Clash of Kings’i indirin.

Clash of Kings Mod Apk-4

Kuvvetlerini savaşın, yeteneklerinizi geliştirmek için ejderhalar kullanın ve orduya karşı hem düşmanlara hem de arkadaşlarınıza karşı çatışan çok oyunculu savaş oyununda imparatorluğu fethedin. Savaş eylemi, savaşmak için yeni bir orduyla, keşfedilecek dört yeni uygarlık ve baskın olacak yeni bir Popülerlik sıralaması sistemi ile ısınır – Kingsonline Çatışması’na katılın ve bu RPG’de gerçek zamanlı savaş stratejisi yürütün ve tüm CoK krallıklarını kontrol edin.
Oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Clash of Kings Mod Apk-1

Clash of Kings Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorluklarından dolayı, Clash of Kings Hileli Apk versiyonunu paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Clash of Kings Mod Apk dosyasını indirip kurabilirsiniz. Ayrıca Clash of Kings Android oyunun Orijinal versiyonunu da bulabilirsiniz.

Clash of Kings Mod Apk

Clash of Kings Hileli Mod Apk

BOYUT : 263 MB

Kategori : Android Oyun Hileleri

Tür : Yarış, Aksiyon

APKSMOBI (ORJ.APK): Clash of Kings Hileli Mod Apk v3.16.0

APKSMOBI (APK): Clash of Kings Hileli Mod Apk v2.51.0

Clash of Kings Hileli Mod Apk v3.16.0 BENZER İÇERİKLER
Clash of Kings Hileli Mod Apk v3.16.0 YAPILAN YORUMLAR