Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cleaner Boost Optimize APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cleaner Boost Optimize APK indir

Cleaner Boost Optimize APK Uygulama indir

Android telefon ve ya tablet yavaş mı çalışıyor? Apk indir uygulama programlarınızın çalışmasından istediğiniz verimi alamıyormusunuz? Bir sosyal ağ android uygulama programı olan Facebook, Twitter, İnstagram gibi apk uygulamalarının açılması uzun mu sürüyor? Android telefon ile yaptığınız aramaların android telefondan silemiyormusunuz? Geçmiş mesajlarınızı bir tıklama ile hepsini silemiyormusunuz?

Artık böyle soruları ve sorunları yaşamayacaksınız. Cleaner Boost Optimize APK indir android uygulama indir programı ile bütün sorunlarınız bir tıklama ile ortadan kalkacak. Bu android uygulama özelliği android telefon ve tablet apk uygulamalarını Temizleyici ve aynı zaman da Hızlandırma gibi özellikleri mevcuttur. Cleaner Boost Optimize APK indir android telefon ve tablet için güçlü bir Android uygulama ve apk indir temizleyici hız artırıcı bir programdır. Bu uygulama android telefon ve tablet bellek (RAM) güçlendirmeyi, biriken çöp dosyalarınızı (ön bellek dosyaları) temizler, apk oyun oynama hızını arttır, arama geçmişini ve sms kayıtlarını bir tıkla siler.

Cleaner Boost Optimize APK indir android telefonunuzun çalışma hızını yüzde seksen oranında hızlandırır, depolama alanınızı artırmak için çöp ön bellek dosyalarınızı silerek size geniş bir kullanım alanı açar. Androi apk indir sitelerinden ve oyun indir sitesi gibi sitelerden, android download ve apk download yapacağınız sırada yetersiz bellek kapasitesi gibi bir uyarı almak istemezsiniz. Çünkü en sevdiğiniz android oyunları download edip oynamak istiyorsanız Cleaner Boost Optimize APK indir kur ve çalıştır gerisini ona bırak. Apk yüklü android telefon uygulamalarınızı yönetmek, ön download uygulamaları ve sistem uygulamalarını devre dışı bırakarak, bu sayede hem telefonu zorlamazsınız hem de android telefon ve tablet bataryanızı korursunuz!

Cleaner Boost Optimize APK indir

Cleaner Boost Optimize APK indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Cleaner Boost Optimize APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 10 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.6.1

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: IGNIS APP STUDIO

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Cleaner Boost Optimize_v2.6.1_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Cleaner Boost Optimize APK indir YAPILAN YORUMLAR