Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Combat Shooter Legend apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Combat Shooter Legend apk indir

Combat Shooter Legend apk Uygulama indir

Android telefon ve tablet için tasarlanmış efsanevi counter strike apk indir oyun benzeri müthiş bir apk indir oyunu. Özlediğiniz counter strike android apk oyunu benzeri bu oyun artık android cihazlarınız da oynaya bilirsiniz. Keskin nişancı atışlarınıza ne kadar güveniyorsunuz, düşmanlarınızı silah oyunu ile tek atışta vurabilecek misiniz? Yapacağınız taktik ve starteji ile düşmanlarınızı mağlup edebilecek misiniz? İşte bu kadar sorunun cevabını vermek için ne duruyorsun Combat Shooter Legend apk indir android oyunu seni bekliyor.

3D gerçekçi görsel grafik efektleri, bir birinden müthiş counter strike apk indir sahnelerine benzeyen arenalar. Silah oyunu için de kullanmak üzere bir birinden harika keskin nişancı silah, kaleşnikof silah, G3 silah gibi bir çok silah sizleri savaş oyunu için bekliyor.

Düşmanlarınızı yenmek için taktik ve strateji çalışmalarını savaş arenaların da göster, düşmanının nereden gelebileceğini önceden analiz et, pusunu kur ve öldür.

Combat Shooter Legend apk indir android apk oyunu gerçekçi bir birinden harika 3D sahneleri, esnek savaş modu,düşmanlarınız ile yapacağınız yoğun savaş oyunu sahneleri, sizleri Combat Shooter Legend apk indir android uygulamaları için hazırlanmış en güzel savaş oyunu müziği, elinde bulundurduğun silah oyunu ile yapacağın müthiş atış his var. Android apk indir oyunu counter strike basit ara yüzü, kolay silah ve ekipman seçimleri, apk indir oyunu kontrolleri iyi, aksiyon ve macera dolu eğlenceli android oyun sizleri bekliyor.

Combat Shooter Legend apk indir

Combat Shooter Legend apk indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Combat Shooter Legend apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 34 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.3

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.2 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Rambo Lun

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Combat Shooter Legend_v1.3_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Combat Shooter Legend apk indir BENZER İÇERİKLER
Combat Shooter Legend apk indir YAPILAN YORUMLAR