Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crazy Machines GoldenGears THD – Android APK Oyun

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Ödüllü oyun Crazy Machines şimdi Android işletim sistemli cihazınız ile parmağınızın ucunda. Farklı bölümler, farklı maceralar ve çok daha fazlası bu oyunda. Bakalım sistemi yerine getirmek için siz neler düşüneceksiniz?

Fizik kurallarına göre ilerleyeceğiniz bu oyunda her bölümde size farklı görevler verilecek ve bu sayede size verilen görevleri elinizdeki malzemeler doğrultusunda geçmeye çalışacaksınız. Orta kalite diyebileceğimiz grafikler ve üstün animasyonlarla donatılmış olan Crazy Machines GoldenGears THD Android cihazınızda oynadığınız en iyi oyunlardan birisi olmaya şimdiden aday. Oyunda size verilen bulmacaları çözmeye çalışacaksınız. Bulmaca derken normal bulmaca aklınıza gelmesin örneğin kurmalı fareyi bayrağa ulaştırmanız istenecek ve sizde malzeme listenizden bir araç seçerek verilen görevi yerine getireceksiniz ve her bölümden 3 yıldız almaya çalışacaksınız. Crazy Machines GoldenGears THD ile 60 dan fazla araç ve ürünle yeni serüvenlere başlayın, oyunu öğrenene kadar size yardımcı olan sistem klavuzu ile oyunu kolayca kavrayın. Bakalım profesörün de yardımı ile bu güzel oyunda kaç bölüm ilerleyebileceksiniz.

İngilizce ve Almanca dil desteği sunan oyunda 42 farklı ve ilerledikçe zorlaşan bölüm, farklı fizik motorlar, ateş, rüzgar ve parçacık efektleri, inşa yapmak için 60 dan fazla parça, kendi bölümünü oluşturabilme.

Android Zeka ve Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Crazy Machines, 11 Nisan itibariyle son sürümüne kavuştu ve Android desteği cihazdan cihaza farklılık göstermekte.

Crazy Machines GoldenGears THD Ekran Görüntüleri:

Crazy Machines GoldenGears THD 1 Crazy Machines GoldenGears THD 2

Crazy Machines GoldenGears THD 3 Crazy Machines GoldenGears THD 4

Crazy Machines GoldenGears THD Video İnceleme:

[ Crazy Machines GoldenGears THD indirAPK.com ]

Crazy Machines GoldenGears THD – Android APK Oyun BENZER İÇERİKLER
Crazy Machines GoldenGears THD – Android APK Oyun YAPILAN YORUMLAR