Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Data Usage Monitor Veri Monitör APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Data Usage Monitor Veri Monitör APK Uygulama indir

Yeni başlayan bir internet uygulaması programı olan 4.5G uygulamasına dünya çapın da geçilmeye başlandı.Ülkemizde de geçilen bu uygulama programının bir dez avantajı bulunduğunu fark ettik.

Bu da android telefon yada android tablet kullanıcıların operatörlerin d-sunmuş olduğu bu internet hizmetinin çok hızlı olmasından dolayı kullanıcıların internet paketlerin çok hızlı bir şekil de bitmesi ve fazla ücret ödemek ile karşı karşıya kalmalarıdır.

Data Usage Monitor Veri Monitör APK indir kolay kullanım bir tasarım ara yüzü ile sizin kullanmış olduğunuz android telefon yada android tabletiniz de sezgisel bir şekilde veri kullanımını ölçen bir APK uygulama. Bu android uygulama indir doğru günlük veri kullanımını ölçmek ve çok fazla internet veri kullanıyorsanız sizi uyarı için yararlıdır.

Otomatik veri kullanımı ölçümü indir apk sayesin de bir kez uygulamayı başlatmak ve otomatik android telefon ve tabletiniz de bulunan flash player apk, android oyun indir sitelerinden indir yaptığınız oyun, Android APK indir sitelerinden yaptığınız uygulama ve programların bu noktadan veri kullanımını ölçmek olacaktır. Eğer veri kullanımı endişe zaman, sadece kontrol etmek uygulamasını açın.

Yüksek hassasiyetli veri kullanımı ölçümü veri kullanımı doğru bir ölçüm verir. Wi-Fi veri kullanım ölçümleri her SSID tarafından organize edilmektedir.

Hız monitörü aktarın – Bir aktarım hızı monitör ekranının sağ üst köşesinde sürekli görüntülenebilir. Anında transfer ediliyor ne zaman ve ne kadar veri kontrol edin.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Data Usage Monitor Veri Monitör APK Uygulama indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 4 mb
  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 1.8.953
  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri
  • Apk Uygulama Sunan: AndCreate
  • Apk Uygulama Dil: ingilizce
  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
  • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir
Data Usage Monitor Veri Monitör APK indir BENZER İÇERİKLER
Data Usage Monitor Veri Monitör APK indir YAPILAN YORUMLAR