Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Demonic Savior APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Demonic Savior APK indir

Demonic Savior APK Uygulama indir

Heyecan verici eylem, korkusuz kahramanlar ve çarpıcı grafik ve efektleri ile sizleri zorlayıcı bir çok bölümden oluşan arenalar da savaş oyunu oynamaya hazır mısınız? Demonic Savior Apk indir android oyunun da yolculuğunuz anlatımlı bir hikaye ile başlayarak, şimdi şeytani gücü mağlup etme zamanı!

Android oyun içerisinde çeşitli karakterle bulunmaktadır. Bunlar karakterlerinizin kullanmış olduğu silah oyunu ve savaş kabiliyetlerin de farklılıklar mevcuttur. Bu kahramanlar Lucia, Kai, Sylph ve Veras bu karakterlerden bir tanesini seçerek şeytani güç ile savaş yapacaksınız ve kazanarak bonus ve ödülleri kazanacaksınız.

www.indirapk.com tarafından ücretsiz olarak sunulan Demonic Savior Apk indir android oyunları, oyun içerisin de sunulan bazı özellikleri para ödeyerek satın alabilirsiniz.

Demonic Savior Apk indir android oyun içerisin de kullanacağınız diller: İngilizce, Kore dili veya Japonca olarak dil seçeneğiniz ayarlayıp apk android oyun oynaya bilirsiniz.

Muhteşem ekran grafik tasarımı, iyi kalite de ses efektleri, aksiyon ve macera dolu bir apk oyun indir oynamaya hazırmısınız.

Android oyunlar da birinci faktör düşmanlarını yenmek ve ikinci faktör olarak ta apk oyun içerisinde verilen bonus ve ödülleri kazanmak. Mücadelenizi en iyi şekilde yapın ve zafere ulaşmanın tadını çıkartın.

Demonic Savior Apk indir android oyun içerisin de sizleri bekleyen bir birinden zorlu görevler var. Bu görevleri başarı ile tamamlamanız gerekmektedir. Sizlere apk indir oyun içerisinde sunulan 4 farklı kahraman ile android uygulama oyuna başlıyorsunuz. 300’den fazla, bir birinden farklı görevleri yerine getiriyorsunuz.

Demonic Savior APK indir

Demonic Savior APK indir

Demonic Savior Apk indir Android Oyun Yenilikleri:

 1. Yenilenen grafikler

 2. Heyecan verici soluksuz oynayacağınız muhteşem hikaye senaryoları

 3. Şeytani düşmanı yenmek ve büyük ödülü kazanmak.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Demonic Savior APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 26 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.3

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Com2uS USA

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Demonic Savior_v1.1.3_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Demonic Savior APK indir BENZER İÇERİKLER
Demonic Savior APK indir YAPILAN YORUMLAR