Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DigDeep Image Recovery APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DigDeep Image Recovery APK indir

DigDeep Image Recovery APK Uygulama indir

Yanlışlık ile yada bilerek android telefon ya da tabletiniz de fotoğraflarınızı silmeniz durumun da ihtiyacınız olduğun da nasıl kurtaracağınızı ve neler yapacağınızı biliyormusnuz? DigDeep Image Recovery APK indir silinen fotoğraf vee görüntüleriniz için android telefon belleği ve SD kart depolama aracın da arama ve kolayca yeniden onları kurtarmak ancak bu android uygulama programı sayesinde olabilir.

Yaptığınız bu hatanın telefonunuzdan bir fotoğrafı silmek ve sonrasın da o fotoğrafa ihtiyacınız olduğu zaman size nasıl bir sıkıntı yaratacağını aklınıza getirebilirmiydiniz? DigDeep Image Recovery APK indir android uygulama apk programı kullanımı çok bait. Android apk uygulama programını kurduktan sonra yapmanız gereken tüm download bu uygulama bu sorunu çözmek ve tüm telefonunuzun dahili ve harici bellek tarama yapmasına izin vermek için.

DigDeep Image Recovery APK indir Nasıl Kullanılır:
Çok kolay ve basit bir kullanım yapısına sahip olan bu apk indir uygulama programı, android telefonunuz da sadece uygulamayı başlatmak. Başlattığınız zaman bir yükleme ekranı belirecektir. Android uygulama indir programı çalışırken sabırlı olun ve silinen fotoğrafları bulması için tüm android telefon belleğinde ki klasörleri ve dosyaları taramasının bitimine kadar bekleyin. Bekleme zamanınız hafıza kartınızın ne kadar büyük olmasına bağlı bir zaman alabilir. Aramanın tamamlanmasından sonra, sizlere yeni bir klasörler ile yeni bir ekran, her klasör belirli bir konumdan resimleri içeren gösterecektir. Geri yüklemek istediğiniz fotoğraflarınızı ve görüntülerinizi inceleyin ve hangisinin kurtarılmasına ya da tekrar download edilmesine bitirdikten sonra onları kurtarmak için düğmeye bastığınızda geri download edecektir.

DigDeep Image Recovery APK indir

DigDeep Image Recovery APK indir

DigDeep Image Recovery APK indir Program Özellikleri:
1 İç ve dış bellek (SD Kart) hem tara
2 Güzel UI Tasarım ve Kolay kullanımı
3 Hızlı, Güvenilir, En iyi kalite.
4 Telefonu kök gerek yok.
5 tüm görüntüleri türleri Restore: jpg, jpeg, png.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

DigDeep Image Recovery APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 3,5 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.6

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: GreatStuffApps

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: DigDeep Image Recovery_v1.6_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

DigDeep Image Recovery APK indir YAPILAN YORUMLAR