Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dream League Soccer 2016 APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 rating, 1 votes)
Loading...

Dream League Soccer 2016 APK indir

Dream League Soccer 2016 APK Uygulama indir

Her futbol oyunu oynamayı seven kişinin hayalidir takım kurup oynatmak. İstediği futbolcuları transfer edip takımına katkı sağlmak. Dream League Soccer 2016 APK indir android apk uygulama indir oyunun da bu isteklerine kavuşacaksın. Android telefon ve tabletler için güzel tasarlanmış bu apk indir futbol oyunun da, istediğin futbolcuları transfer edebilirsin. Dream League Soccer 2016 APK indir android uygulama oyunun da dünyanın en iyi ve en pahalı futbol takımını kurmak senin elinde. Bu futbol oyunun güzel bir tarafı da android apk programı sana kendi stadyumunu inşa etm

Dream League Soccer 2016 APK indir

Dream League Soccer 2016 APK indir

e fırsatı tanıyor. Diğer futbol oyunu apk download programların da bu özelliği kolay kolay göremezsiniz.

Online apk uygulama oyun indir ile dünya da diğer futbol oyunu oynayan kişiler ile yeni maceralar ve aksiyon yaşaya bilirsin.

Dream League Soccer 2016 APK indiri hemen indir apk’dan ÜCRETSİZ download!


KENDİ FUTBOL TAKIMINI YÖNET
Yapacağın dünyaca ünlü futbolcular ile kurduğun takımı,ligde istediğin dizilim de oynat, hataların varsa düzelterek şampiyon olmaya bak. Çeşitli Dream League Soccer 2016 APK indir liglerin de şampiyon olma fırsatını yakala.
Görsel grafik efektleri ve ses kalitesi sayesin de futbol oyunu ne kadar hızlı oynanırsa oynansın grafik efeklerin de kolay kolay kayma yapmıyor. 3D grafik efektleri muhteşeme yakın olmuş.
Dream League Soccer 2016 APK indir android uygulama futbol oyununu online olarak oynayarak rüya takımını dünyadaki en iyilerle karşı karşıya getiriyor. Dünyanın en iyi takımı senin ki olmasını istiyorsan taktik ve oyuncu stratejilerini iyi belirle.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Dream League Soccer 2016 APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 212 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.05

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: First Touch

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Dream League Soccer 2016 APK indir BENZER İÇERİKLER
Dream League Soccer 2016 APK indir YAPILAN YORUMLAR