Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dungeon Hunter 4 APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dungeon Hunter 4 APK indir

Dungeon Hunter 4 APK Uygulama indir

Merakla beklenen aksiyon, strateji ve mecara android apk indir uygulama oyunu Dungeon Hunter efsanesinin en kapsamlı, başarılı ve bağımlılık yaratatan bölümü ile tehlikelere atıl!

Bu kez apk indir oyun en çok zindan sahneleri ile daha çok ön plan da programlanarak tasarlanmış. Dungeon Hunter 4 APK indir android uygulama oyunun da kurgulama olarak muhteşem bir hikaye ve karanlık arenalar içerisin de maceraya atılmak için yolunu kesip biçerek aç ve savaşlarını kazan.
Dungeon Hunter 4 APK indir yüzlerce düşmanı android oyun içerisin de yöneteceğin karakterin ile savaş oyunu elinde ki mevcut silah ve sratejin ile kazan.

Kendini geliştire bilceğin ürünleri kazanman için yapacağın savaş oyunlarından galip ayrıl ve ödüllerini yağmala.

Dungeon Hunter 4 APK indir android apk program içerisin de yeni tasarlanmış 4 yeni android apk karakterin den birini seç, onunla çeşitli savaşlara katıl ve galibiyetin halin de karakterinin gücünü, silah becerisini,hızını, savaşma kabiliyetini geliştir. İstersen sihirli tılsım ile kendi malzemelerini tasarla.

Dungeon Hunter 4 APK indir

Dungeon Hunter 4 APK indir

__DUNGEON HUNTER 4 APK İNDİR ÇOK OYUNCULU AKSİYONU DENE__
>> Multiplayer android apk indir programı sayesin de arkadaşların ile çeşitli savaş meydanların da düşmanlarını yenmek için yan yana savaş ve beraber yeni stratejiler yap.
>> Macera ve Aksiyon dolu Dungeon Hunter 4 APK indir android uygulama oyunun da çeşitli modda savaş kabiliyetlerini sergile
>> Arkadaşların ile veya başka online apk indir kullanıcılar ile ölüm maçı modu android apk uygulama oyunlarında toplanıp diğer savaşçılarla dövüş

Çok uzun süre önce varlıklarının sona erdiği düşünülen bir ırk olan İblisler geri dönmüştür. Kabus gibi görünen uykundan uyandığında krallığın Valenthia’nın yerle bir edildiğini görürsün. Savaşta yara almamışsındır ve inanılmaz yeni güç ve beceriler gizemli bir şekilde sana hediye edilmiştir. Halkının tek umudu sen olabilirsin…

Destansı bir maceraya atıl ve bu yeni, ücretsiz, ikonlaşmış zindanda gezinme oyununda yoğun tek ve çok oyunculu seviyelerde yoluna devam etmek için dövüşmeye hazır ol.

Eşsiz 3D grafik ve efektler ile hazırlanmış android program da, muhteşem ses kalitesi gerçek sesler ile güzel bir android apk indir oyun keyfi sizleri bekliyor.

Dungeon Hunter 3 APK indir android apk indir oyununu oynaya bilceğiniz android telefon ve tablet sürümleri; Android 2.2, Android 2.3, Android 3.0, Android 3.1, Android 3.2, Android 4.0, Android Honeycomb ve Android Ice Cream Sandwich ile uyumlu

Dungeon Hunter 4 APK indir

Dungeon Hunter 4 APK indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Dungeon Hunter 4 APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 28.1 mb
  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.9.1
  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri
  • Apk indir Sunan: Gameloft
  • Apk indir Dil: İngilizce
  • Apk indir Lisans: ücretsiz
  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Dungeon Hunter 4 APK indir BENZER İÇERİKLER
Dungeon Hunter 4 APK indir YAPILAN YORUMLAR